Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seans uzdrowicielki: Oczyszcza ciało ze złej energii

Utworzony przez TW Obserwator, 30 stycznia 2011 r. o 07:19 Powrót do artykułu
i portfel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później do egzorcysty trzeba chodzić po takich "uzdrowicielach"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest to artykuł sponsorowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laxigen jest lepszy - czyści tak samo a kosztuje mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile bierze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest sponsorowany ponieważ to "Gazeta parafialna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wiem znachorów jest w Polsce więcej jak lekarzy. Dlaczego tak obszerny artykuł akurat o tej Pani??? Jakoś niektóre polskie media obniżają swój poziom merytoryczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idź pa w ..uj z takimi bzdurami... Metalowe przedmioty kleją się do ciała, z powodu potu i łoju. Sam potrafie przykleić kilka łyżek do ciała... ale wracając do tematu... Byłem u tej Pani (bo teściu tam jeździł i go Pani uzdrawiała, teściowa mnie namówiła, z resztą lekarze nie wiedzieli co mi jest, było kiepsko ze mną, nie miałem nic do stracenia, itd, itp) skasowała mnie za pierwszą wizytę 100 zł za drugą 60. Położylem sie na łożku, Pani nademna whadełkami machała... i pytała czy coś czuje... TAK, CZUŁEM, że zaraz wyciągne pieniądze do zapłaty... Pani opowiadała że ona jest w stanie czuć to co czuje jej pacjent oddalony o dziesiątki a nawet setki kilometrów od niej... Bo ona nadaje i odbiera na falach radiowych które są niewidzialne dla oczu. Zapytałem: na jakich Pani częstotliwościach pracuje, to zostałem skarcony niewerbalnie, Pani kazała mi zapłacić za wizytę 60 zł i juz się ze mna wiecej nie umówiła na następne seanse. Nie wierzcie w te bzdury, to nie działa, nie leczy, pieniądze wyciąga. Na pacjenta ta "terapia" działa jak PLACEBO. Swoją drogą lekarzom też nie do końca ufam... Trzeba mieć głowę na karku. Pozdrawia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...