Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm. Dwa projekty o in vitro skierowane do dalszych prac

Utworzony przez Josef, 10 kwietnia 2015 o 09:43
Najlepszą reklamą będzie zapłodnienie/in vitro/ Kopacz nasieniem jakiegoś dyktatora /albo z hodowli gmo/,to może w przyszłości bedzie w kraju porzadek,a przekrety z PO wygrają wybory!!! Warto się chyba dla sprawy pokusić??? Ciekawe co na to liderka???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najsmutniejsze jest to,że w sprawach sekssu, rozrodu glos zabierają stare capy   durn czy gówin   kaczy.... Co oni o seksie, chyba tylko z litanii od rydzola. Stare zbutwiałe jak stuletnie drzewo zabierają głos w sprawach ich niedotyczących.
0
in vitro - tak!! ale za własne pieniądze!! dlaczego ja, który już trzem babom płacę alimenty, mam jeszcze płacić, za drogi zabieg, ofermom, którzy nie wiedzą co się z babą robi w łóżku??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: