Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm: Świeto Trzech Króli dniem wolnym od pracy

Utworzony przez bambuczko, 24 września 2010 r. o 10:28
Ja już wolę Wigilię mieć wolną, niż Trzech Króli. Jak widać, co niektórzy w rządzie nie myślą. Chyba panowie, bo i tak nie musza szykować nic na święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta i pewnie zakaz handlu w tym dniu bo jakżeby inaczej. I zniesienie dnia wolnego w zamian za świąteczną sobotę. Ja dziękuję za takie "dobrodziejstwo" wymyślone przez niejakiego Kropiwnickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambuczko napisał:
Ja już wolę Wigilię mieć wolną, niż Trzech Króli. Jak widać, co niektórzy w rządzie nie myślą. Chyba panowie, bo i tak nie musza szykować nic na święta.
Z tego co pamiętam to Jaro i spółka nie mogli się doczekać wolnych Trzech Króli, więc to ukłon Platfusów w stronę chwiejących się/rozpadających się PISiorów. Widoczne nas- Państwo Polskie stać na kolejne dni wolne, chociaż kasy na emerytury nie ma, świętujemy ile wlezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tyle ważniejszych świąt! Wigilia, Wielki Piątek, co mi z Trzech Króli , mam nadzieję że nie zabiorą nam wolnego za święta wypadające w sobotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buszmen napisał:
Jest tyle ważniejszych świąt! Wigilia, Wielki Piątek, co mi z Trzech Króli , mam nadzieję że nie zabiorą nam wolnego za święta wypadające w sobotę.
Niestety to już stało sie faktem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie dzień odwiedzin Babci przez Czerwonego Kapturka? Historyczne uzasadnienie jest takie samo. Albo dzień pierwszego lotu Harego Potera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-owce ddali zagrabione przez Gomułkę swięto Trzech Króli ale zabrali dni wolne za święta przypadające w wolną sobotę.Polacy zyskali jeden dzień a mogą stracić nawet trzy.Głupota nie zna granic ,obecny rząd postępuje tak z Polakami jak Putin z obecnym rządem Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze się stało!. Nie Dajcie się zwieść manipulacji typu: Jesteśmy na dorobku nie stać nas na święta!! Bzdura totalna. Popatrzcie na kraje południa europy, Ci to dopiero mają wolnego albo Wielka Brytania i wolne poniedziałki od tak żeby sobie weekend przedłużyć. Popieram tą ustawę z całego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamyk napisał:
Bardzo dobrze się stało!. Nie Dajcie się zwieść manipulacji typu: Jesteśmy na dorobku nie stać nas na święta!! Bzdura totalna. Popatrzcie na kraje południa europy, Ci to dopiero mają wolnego albo Wielka Brytania i wolne poniedziałki od tak żeby sobie weekend przedłużyć. Popieram tą ustawę z całego serca.
Kamyk ? Chyba beton. Człeniu nie widzisz ile tracimy terminów o wiele dogodniejszych do odebrania dnia wolnego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie jest nawet śmieszne. To jest żałosne. Może 8 września też zrobić dniem wolnym od pracy? To w końcu święto i to ważne dla katolików. Najlepiej niech wszystkie dni, w których Watykan wymyślił sobie święto będą wolne. To, co zostanie w budżecie państwa z podatku dochodowego, też oddajmy kościółkowi katolickiemu. Będzie biednie, ale po bożemu. Na dodatek będzie większa szansa, że jak już całkiem kasy zabraknie, to watykańscy agenci razem ze swoimi sponsorami z sejmu i rządu w końcu się stąd wyniosą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambuczko napisał:
Ja już wolę Wigilię mieć wolną, niż Trzech Króli. Jak widać, co niektórzy w rządzie nie myślą. Chyba panowie, bo i tak nie musza szykować nic na święta.
A co to święto brzucha czy ducha? Nie przesadzać proszę.Rozplanować wszelkie prace i wszystko będzie zrobione.Jak najbardziej życzę wolnej Wigilii, a co tam jeden dzień wolnego więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STADO KRETYNÓW RZĄDZI TYM KRAJEM ,RUDY OSZUST REFORM TO ŻADNYCH NIE ZROBIŁ ALE ROZDAWNICTWO PROWADZI DALEJ ,JUŻ 20 PONADT HOŁOTA RZĄDZĄCA NISZCZY NASZ KRAJ ,CO TAM BANKRUTOWI NIC WSZAK NIE ZASZKODZI A NUŻ WYBIORĄ DO KORYTA ZNOWU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie to cieszy bo jako urzędniczka mam płacone pobory miesięczne. Daj Boże więcej takich pomysłów naszym kochanym posłom to będziemy mogli sobie odpoczywać a pieniążki będą spływać na nas jak manna z nieba.Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...