Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest powrót do czasów komuny, kiedy Komitet centralny PZPR osadzał stanowisko Prezesa TVP i PR. Gdzie można było wygłaszać jedynie hymny pochwalne na temat rządów komunistów. Moje pokolenie walczyło o wolne media, a na starość muszę znowu patrzeć na upartyjnienie mediów publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest powrót do czasów komuny, kiedy Komitet centralny PZPR osadzał stanowisko Prezesa TVP i PR. Gdzie można było wygłaszać jedynie hymny pochwalne na temat rządów komunistów. Moje pokolenie walczyło o wolne media, a na starość muszę znowu patrzeć na upartyjnienie mediów publicznych.
A teraz to były wolne i niezależne media?? Koleś zejdź na ziemię. Ponad 80% naszych mediów jest w rękach Niemców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy mi się,ażeby codziennie o 6 rano program radia publicznego rozpoczynał się 15-minutową modlitwą,wiem że marzenia spełniają się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TRZYMAĆ PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraczne kundle znów szczekają. Tak czynić i gonić POkraki i dzieci PZPRwców z posad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca życia będę zwalczał pis wszelkimi możliwymi i nie możliwymi sposobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...