Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm: Ustawa o zwalczaniu dopalaczy przyjęta

Utworzony przez chlopakZsasiedztwa, 8 października 2010 o 10:53
ciekawi mnie, którzy posłowie byli przeciw lub się wstrzymali...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mądrzy,prohibicja zawsze ma odwrotny skutek,
0
No to dzisiaj polska mafia ma swoje święto! Zdrowie i ich i naszego rządu!
0
A co z używkami typu chleb(polepszacze i spulchniacze),mięso (azotany i azotyny)i praktycznie cała spożywka???
0
Przecież e-papierosy to też dopalacz.W lubelskim carefurze dalej jest stoisko.
0
PROPAGANDA !! Ludzie obudźcie się!! Rząd dyma nas jak CHCE!! Mydlą nam OCZY!!
0
heh - kolejna żałosna ustawa... nie wnikając w spójność logiczną (co z wódą, kawą itp..?) to pierwszy skuteczny sposób na olanie regulacji jaki wpadł mi do głowy: - tworzymy 2 półprodukty, żaden z nich nie jest psychoaktywny; - wystawiamy je na półkę obok siebie w torebkach o nazwach 'A' i 'B'; - oba na etykietkach mają "uwaga! nie mieszać środków A i B w temp. 50-60st., powstała substancja może być trująca a, zaś jej wytworzenie niezgodne z obowiązującym prawem" - oczywiście każdy kolekcjoner musi sam zadecydować czy złamie prawo czy nie....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: