Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chora kobieta. Strasznie spuchła ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory to ty jestes jeb...y platformensie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat podstawówki, 4 liceum. Jestem za. A co z technikami?? Dalej technikum 4 letnie, czyli takie nie wiadomo co ani robotnik, ani inżynier?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat podstawówki, 4 liceum. Jestem za. A co z technikami?? Dalej technikum 4 letnie, czyli takie nie wiadomo co ani robotnik, ani inżynier?
No właśnie. Co z technikami. Jak uczniowie techników mają konkurować z licealistami, skoro technikum ma być 4 letnie (przecież obok przedmiotów ogólnokształcących uczą się również przedmiotów zawodowych). A to właśnie technicy powinni mieć preferencje przy przyjęciu na politechniki, zgodnie z zasadą wczoraj technik, dziś inżynier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chora kobieta. Strasznie spuchła ostatnio.
W zasadzie trudno się nie zgodzić z założeniami pani premier ! Jednak założenia ,a realne życie,  to dwie różne kwestie ! Solidaruchy budowały drugą Japonię ,liberałowie Irlandię , pewien dżentelmen coś wspominał o Węgrzech,  a tu wszystko podąża w kierunku Bangladeszu od 26 lat !!! Czy to się zmieni -ja osobiście w to już nie wierzę , ale rosną młodzi ,naiwni, niech więc głosują...A starsi pozbawieni rozumu a mający tylko mózgi niech słuchają  swych pasterzy i narzekają ...!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem swoje zdanie na temat Ewki, wg. mnie inteligencją nie powalała, ale jej wypowiedzi przy pani Szydło to mistrzostwo świata.  Pani Beata czytała z kartki, zacinała się, gubiła wątek. Jednym słowem koszmar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Co z technikami. Jak uczniowie techników mają konkurować z licealistami, skoro technikum ma być 4 letnie (przecież obok przedmiotów ogólnokształcących uczą się również przedmiotów zawodowych). A to właśnie technicy powinni mieć preferencje przy przyjęciu na politechniki, zgodnie z zasadą wczoraj technik, dziś inżynier.
Podobno technika i zawodówki  mają ulec likwidacji. Ma być  4 letnie liceum (ogólnokształcące lub zawodowe). Po liceum zawodowym będzie można zdawać maturę i iść na studia (matura ma być tam nieobowiązkowa) lub uczyć się w szkole policealnej (rocznej lub dwuletniej, roczna szkoła ma być pod warunkiem nauki w kierunku zgodnym z kierunkiem nauki w liceum zawodowym, dwuletnia jeżeli uczeń wybierze inny kierunek np. po budowlance wybierze samochodówkę, to samo jeśli w szkole policealnej będzie się uczył absolwent liceum ogólnokształcącego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem swoje zdanie na temat Ewki, wg. mnie inteligencją nie powalała, ale jej wypowiedzi przy pani Szydło to mistrzostwo świata.  Pani Beata czytała z kartki, zacinała się, gubiła wątek. Jednym słowem koszmar...
ktoś jej to napisał, a jak  pomyślała ze musi to zrealizować , a jest to niewykonalne, czyli kłamała, to i się zacinała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem swoje zdanie na temat Ewki, wg. mnie inteligencją nie powalała, ale jej wypowiedzi przy pani Szydło to mistrzostwo świata.  Pani Beata czytała z kartki, zacinała się, gubiła wątek. Jednym słowem koszmar...
Oglądałem to samo jednak moje zdanie na ten temat jest zupełnie inne. Wypowiedź spójna, logiczna, rzeczowa. Fakt, czytała z kartki, ale nikt do tej pory poza Jarosławem nie mówił z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno technika i zawodówki  mają ulec likwidacji. Ma być  4 letnie liceum (ogólnokształcące lub zawodowe). Po liceum zawodowym będzie można zdawać maturę i iść na studia (matura ma być tam nieobowiązkowa) lub uczyć się w szkole policealnej (rocznej lub dwuletniej, roczna szkoła ma być pod warunkiem nauki w kierunku zgodnym z kierunkiem nauki w liceum zawodowym, dwuletnia jeżeli uczeń wybierze inny kierunek np. po budowlance wybierze samochodówkę, to samo jeśli w szkole policealnej będzie się uczył absolwent liceum ogólnokształcącego)
A skąd ty masz takie mądrości. Sam coś wymyślasz, tworzysz i przedstawiasz to jako obowiązującą teorię. Możesz przedstawić źródło z którego masz takie informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesiołowskiego ze strachu sraczka dopadła jak usłyszał o audycie państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem swoje zdanie na temat Ewki, wg. mnie inteligencją nie powalała, ale jej wypowiedzi przy pani Szydło to mistrzostwo świata.  Pani Beata czytała z kartki, zacinała się, gubiła wątek. Jednym słowem koszmar...
 
ktoś jej to napisał, a jak  pomyślała ze musi to zrealizować , a jest to niewykonalne, czyli kłamała, to i się zacinała
Sam piszesz i sam sobie odpowiadasz. Mógłbyś chociaż nick zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może PełO opowie ile zrealizowano z obietnic Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję na zmiany nazw niektórych ulic, w tym przede wszystkim  ulicy Pewiaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję na zmiany nazw niektórych ulic, w tym przede wszystkim  ulicy Pewiaków...
No właśnie, co z tą peowiaków, to szczyt chamstwa, żeby na cześć jednej z partii politycznych nazywać ulice  w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tulajew już się znudził i wyszedł z kolejnej części wystąpień. Powinien siedzieć na tyłku i słychać, i uczyć się wszystkiego. Taka postawa świadczy wyłącznie o tym że będzie tylko maszynka do głosowania. WSTYD!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamery są tak ustawione w większości na PiS że widać kiedy wychodzą. I cóż... żeby być faktycznie posłem to tego trzeba się uczyć, a to znaczy że trzeba być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"student (18 listopada 2015 o godzinie 14:05) Mam nadzieję na zmiany nazw niektórych ulic, w tym przede wszystkim ulicy Pewiaków... No właśnie, co z tą peowiaków, to szczyt chamstwa, żeby na cześć jednej z partii politycznych nazywać ulice w mieście" Te, STUDENT!!! Wypisz się ze studiów i wróć do pracy cepem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ona rozumie to co czyta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata daj spokój z polityką. Trza ci porządnego chłopa, wracaj do męża albo znajdź se coś konkretnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...