Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chora kobieta. Strasznie spuchła ostatnio.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chory to ty jestes jeb...y platformensie
0
8 lat podstawówki, 4 liceum. Jestem za. A co z technikami?? Dalej technikum 4 letnie, czyli takie nie wiadomo co ani robotnik, ani inżynier?
0
8 lat podstawówki, 4 liceum. Jestem za. A co z technikami?? Dalej technikum 4 letnie, czyli takie nie wiadomo co ani robotnik, ani inżynier?
No właśnie. Co z technikami. Jak uczniowie techników mają konkurować z licealistami, skoro technikum ma być 4 letnie (przecież obok przedmiotów ogólnokształcących uczą się również przedmiotów zawodowych). A to właśnie technicy powinni mieć preferencje przy przyjęciu na politechniki, zgodnie z zasadą wczoraj technik, dziś inżynier.
0
Chora kobieta. Strasznie spuchła ostatnio.
W zasadzie trudno się nie zgodzić z założeniami pani premier ! Jednak założenia ,a realne życie,  to dwie różne kwestie ! Solidaruchy budowały drugą Japonię ,liberałowie Irlandię , pewien dżentelmen coś wspominał o Węgrzech,  a tu wszystko podąża w kierunku Bangladeszu od 26 lat !!! Czy to się zmieni -ja osobiście w to już nie wierzę , ale rosną młodzi ,naiwni, niech więc głosują...A starsi pozbawieni rozumu a mający tylko mózgi niech słuchają  swych pasterzy i narzekają ...!!!  
0
Miałem swoje zdanie na temat Ewki, wg. mnie inteligencją nie powalała, ale jej wypowiedzi przy pani Szydło to mistrzostwo świata.  Pani Beata czytała z kartki, zacinała się, gubiła wątek. Jednym słowem koszmar...
0
No właśnie. Co z technikami. Jak uczniowie techników mają konkurować z licealistami, skoro technikum ma być 4 letnie (przecież obok przedmiotów ogólnokształcących uczą się również przedmiotów zawodowych). A to właśnie technicy powinni mieć preferencje przy przyjęciu na politechniki, zgodnie z zasadą wczoraj technik, dziś inżynier.
Podobno technika i zawodówki  mają ulec likwidacji. Ma być  4 letnie liceum (ogólnokształcące lub zawodowe). Po liceum zawodowym będzie można zdawać maturę i iść na studia (matura ma być tam nieobowiązkowa) lub uczyć się w szkole policealnej (rocznej lub dwuletniej, roczna szkoła ma być pod warunkiem nauki w kierunku zgodnym z kierunkiem nauki w liceum zawodowym, dwuletnia jeżeli uczeń wybierze inny kierunek np. po budowlance wybierze samochodówkę, to samo jeśli w szkole policealnej będzie się uczył absolwent liceum ogólnokształcącego)
0
Miałem swoje zdanie na temat Ewki, wg. mnie inteligencją nie powalała, ale jej wypowiedzi przy pani Szydło to mistrzostwo świata.  Pani Beata czytała z kartki, zacinała się, gubiła wątek. Jednym słowem koszmar...
ktoś jej to napisał, a jak  pomyślała ze musi to zrealizować , a jest to niewykonalne, czyli kłamała, to i się zacinała
0
Oglądałem to samo jednak moje zdanie na ten temat jest zupełnie inne. Wypowiedź spójna, logiczna, rzeczowa. Fakt, czytała z kartki, ale nikt do tej pory poza Jarosławem nie mówił z głowy
0
Podobno technika i zawodówki  mają ulec likwidacji. Ma być  4 letnie liceum (ogólnokształcące lub zawodowe). Po liceum zawodowym będzie można zdawać maturę i iść na studia (matura ma być tam nieobowiązkowa) lub uczyć się w szkole policealnej (rocznej lub dwuletniej, roczna szkoła ma być pod warunkiem nauki w kierunku zgodnym z kierunkiem nauki w liceum zawodowym, dwuletnia jeżeli uczeń wybierze inny kierunek np. po budowlance wybierze samochodówkę, to samo jeśli w szkole policealnej będzie się uczył absolwent liceum ogólnokształcącego)
A skąd ty masz takie mądrości. Sam coś wymyślasz, tworzysz i przedstawiasz to jako obowiązującą teorię. Możesz przedstawić źródło z którego masz takie informacje?
0
Niesiołowskiego ze strachu sraczka dopadła jak usłyszał o audycie państwa.
0

ktoś jej to napisał, a jak  pomyślała ze musi to zrealizować , a jest to niewykonalne, czyli kłamała, to i się zacinała
Sam piszesz i sam sobie odpowiadasz. Mógłbyś chociaż nick zmienić
0
Może PełO opowie ile zrealizowano z obietnic Tuska
0
Mam nadzieję na zmiany nazw niektórych ulic, w tym przede wszystkim  ulicy Pewiaków...
0
Mam nadzieję na zmiany nazw niektórych ulic, w tym przede wszystkim  ulicy Pewiaków...
No właśnie, co z tą peowiaków, to szczyt chamstwa, żeby na cześć jednej z partii politycznych nazywać ulice  w mieście
0
A Tulajew już się znudził i wyszedł z kolejnej części wystąpień. Powinien siedzieć na tyłku i słychać, i uczyć się wszystkiego. Taka postawa świadczy wyłącznie o tym że będzie tylko maszynka do głosowania. WSTYD!!
0
Kamery są tak ustawione w większości na PiS że widać kiedy wychodzą. I cóż... żeby być faktycznie posłem to tego trzeba się uczyć, a to znaczy że trzeba być
0
"student (18 listopada 2015 o godzinie 14:05) Mam nadzieję na zmiany nazw niektórych ulic, w tym przede wszystkim ulicy Pewiaków... No właśnie, co z tą peowiaków, to szczyt chamstwa, żeby na cześć jednej z partii politycznych nazywać ulice w mieście" Te, STUDENT!!! Wypisz się ze studiów i wróć do pracy cepem...
0
Ciekawe czy ona rozumie to co czyta..
0
Beata daj spokój z polityką. Trza ci porządnego chłopa, wracaj do męża albo znajdź se coś konkretnego.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: