Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seks po amerykańsku: Dwie prezerwatywy na raz

Utworzony przez Annonim, 19 grudnia 2009 r. o 09:25
Dobry tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te gumki sa o smaku karmelowym???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież środki antykoncepcyjne, przynajmniej niektóre, naprawdę mogą powodować raka. Ludzie powinni się przestawić z antykoncepcyjnych środków na np. metodę objawowo-termiczną. Nieszkodliwa dla zdrowia a skuteczna(skuteczniejsza niż prezerwatywa a dorównująca pigułce).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Objawowo-termiczną? a kto na tym zarobi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Objawowo-termiczną?To znaczy że jak mam kaca i mną termicznie telepie to mogę spokojnie bo jestem bezpłodny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, objawowo- termiczna, zwana też "Watykańską ruletką", lub "Co rok to prorok"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drukarnie książeczek z tabelkami, producenci długopisów i termometrów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Watykańska ruletka to nie metoda objawowo-termiczna a zwykły kalendarzyk, czyli liczenie dni - to jest faktycznie mało dokładne, mało skuteczne. Ale metoda objawowo-termiczna jest bardzo skuteczna o ile umie się ją stosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Watykańska ruletka to nie metoda objawowo-termiczna a zwykły kalendarzyk, czyli liczenie dni - to jest faktycznie mało dokładne, mało skuteczne. Ale metoda objawowo-termiczna jest bardzo skuteczna o ile umie się ją stosować.
ja umię pozdrawiam wszytskich dbających o swoje zdrowie;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonia napisał:
ja umię
Co wiecej, metoda objawowo-termiczna jest tak prosta, że mozna ją stosować nawet nie znając ortografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA problem ciąż młodocianych to poważny problem społeczy gdyż dotyczy ok. 800 000 dziewcząt rocznie (do 19 roku życia). Z czego ok. 250 000 jest usuwana. Informacja liczbowa zapewne dotyczyła ilości osób pytanych w ankiecie. Ogromna kampania rządowa "zmiejszyła rozmiary problemu" bo w latach poprzednich było ok. 1 200 000 ciąż młodocianych. Wiedza, dostęp do kształcenia, nie tylko na tematy seksuplogiczna są w USA są zdecydowanie niewystraczające. Przyczyn jest wiele. Poziom wiedzy w Polsce też jest również niewystarczający, jednak problemu ciąż młodocianych w skali społecznej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat te gumki sa o smaku karmelowym??? A CO PRÓBOWAŁ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja stosuję jedną ale posmarowaną superglu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...