Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seksafera w Samoobronie: Lepper od nowa, Łyżwiński 3,5 roku

Utworzony przez MArek, 30 marca 2011 o 17:40
A ja nie wierzę w sprawiedliwość w Sądzie ! Jedyny sprawiedliwy Sąd to Sąd Ostateczny !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to prawda,że ten buhaj Łyżwa jest niepłodny i nie ma wzwodu?Skąd zatem wzięły się u niego dzieci?czyżby.....E,chyba nie.Kto by chciał taką Wandę.No chyba że tylko niepłodny buhaj.Lub inseminator. Po śmierci męża,bardzo bogatego gospodarza,wdowa podjęła pracę w oborze,mimo iż dotychczas zajmowała się tylko kuchnią. Gospodyni stwierdziła,że krowa bardzo ryczy,jest niespokojna.....Ktoś obeznany podpowiedział,że krowa potrzebuje buhaja.Więc kobicina zaczęła poszukiwać.Miała się nawey udać do pewnego posła z samejbrony,ale podpowiedziano jej,że dzisiaj krowy nie doprowadza sie do buchaja,lecz zamawia się inseminatora. Kobieta umówiła się więc z inseminatore.Specjalista przybył w określonym czasie,kobieta prowadzi go do obory,a ten aż zamarł ze strachu.Krowa uwiązana "bardzo krótko",przed łbem ogromny gwóźdź w ścianie.Przestraszony inseminator powiedział,że na tym gwoździu krowa może się śmiertelnie pokaleczyć.Gospocha na to:E panie buhaju,gwoździa wbiłam przed chwilą,no bo na czym sobie portki powiesicie jak będziecie zapładniać krowinę...
0
No to my mamy swoją MADE IN POLAND BUNGA BUNGA, a co, Polacy nie gorsi, też swojego Berlusconiego mają. Zastanawia mnie tylko, który z nich był pierwowzorem dla drugiego: Berslusconi dla Leppera czy Lepper dla Berlusconiego?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: