Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten weekend to święto lubelskiego kosza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem iść na mecz,ale wybrałem Marsz Pamięci Ofiar Stanu Wojennego, i nieźle zmarzłem i tak dużo ludzi ja na taką pogodę! Brawo Start!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo chłopaki!!!Gratulacje!!Brawo dla p.o. trenera!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Ograć Miszcza to jest coś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi sensacja...Zielona Góra bardziej myślała o odpoczynku po powrocie z Grecji niż o grze ze Startem. Zobaczymy co pokaże ten malutki Start w Zielonej...To że wygrali to tylko i wyłącznie poprzez zmęczenie rywali...Fart i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi sensacja...Zielona Góra bardziej myślała o odpoczynku po powrocie z Grecji niż o grze ze Startem. Zobaczymy co pokaże ten malutki Start w Zielonej...To że wygrali to tylko i wyłącznie poprzez zmęczenie rywali...Fart i tyle
Farta to mozna miec w pilce noznej a nie w takiej grze zespolowej jaka jest koszykowka,polecam masc na bol dupy, do nabycia w najblizszej aptece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi przypomniała się bardzo podobna sytuacja - rok bodaj 2002.W ekstraklasie kobiet niepodzielnie rządził Lotos. Do chełma przyjechały po serii chyba 69 meczów bez porażki na naszym podwórku (wracały z jakiegoś pucharowego meczu z Budapesztu). Na sali w Chełmie (bo tam wtedy grały koszykarki Meblotapu) 2 godziny prze meczem nie było już miejsca. I stało się - Lotos przegrał, a Sławka Deptę pod sufit w sali podrzucali :) Pamiętne czasy - w Lotosie grała wtedy śp. Gosia Dydek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...