Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sensacja w Krakowie! Pszczółka ogrywa mistrzynie Polski na ich terenie!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 o 20:37 Powrót do artykułu
a ja nie uważam zeby to byla sensacja. Wrecz przeciwnie w ostatnim meczu z Gorzowem Pszczołki pokazały, ze potrafią grać, skutecznie rzucać i dobrze bronić. Wisła dzisiaj była do pokonania i dziewczyny to zrobiły i brawa. A niespodzianką nazwe dopiero to jak będzie 3-0 ew. 3-1 dla Lublina :) Slęza przegrała z Gdynią :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Specjalnie poszukałem lubelskiej gazety by jako kibic z Krakowa pogratulować AZSowi meczu. Na boisku nie widać było różnicy budżetu, za to widziałem pełną determinację Pszczółek na parkiecie. Gratuluję, bo zazdroszczę wam pasji!
0
Szok dla wszystkich trzech kibiców kobiecej koszykówki w Polsce.
0
Dla typa poniżej polecam maść na ból pupy
0
W niedzielę w Krakowie powtórka mile widziana:) Choć następny weekend będzie i tak bardzo emocjonujący. Mam nadzieję, że Start i AZS dogadają się co do godzin spotkań w następną sobotę, żeby kibice nie musieli wybierać pomiędzy jednym i drugim meczem.
0
Miejmy nadzieję, że kontuzja Tess to nic poważnego. Nawet już nie chodzi o drugi mecz w Krakowie, ale głównie o to, by mogła zagrać w sobotę i w niedzielę w Lublinie.
0
ciekawe czy trener zostanie i ile z nich uda sie zatrzymac na przyszly sezon bo chodza sluchy ze budzet bedzie mniejszy:(
0
Po wprowadzeniu nowych przepisów sklad na pewno bedzie inny..ale z tego co się orientuje to Szewczyk zostaje. A budżet MIASTO powinno zwiększyć! Zabrać tym pseudograjkom pilkarzom i dać dziewczynom.
0
gdzie Szewczyk bedzie mial lepiej
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: