Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sensacja w Krakowie! Pszczółka ogrywa mistrzynie Polski na ich terenie!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 r. o 20:37 Powrót do artykułu
a ja nie uważam zeby to byla sensacja. Wrecz przeciwnie w ostatnim meczu z Gorzowem Pszczołki pokazały, ze potrafią grać, skutecznie rzucać i dobrze bronić. Wisła dzisiaj była do pokonania i dziewczyny to zrobiły i brawa. A niespodzianką nazwe dopiero to jak będzie 3-0 ew. 3-1 dla Lublina :) Slęza przegrała z Gdynią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalnie poszukałem lubelskiej gazety by jako kibic z Krakowa pogratulować AZSowi meczu. Na boisku nie widać było różnicy budżetu, za to widziałem pełną determinację Pszczółek na parkiecie. Gratuluję, bo zazdroszczę wam pasji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok dla wszystkich trzech kibiców kobiecej koszykówki w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla typa poniżej polecam maść na ból pupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę w Krakowie powtórka mile widziana:) Choć następny weekend będzie i tak bardzo emocjonujący. Mam nadzieję, że Start i AZS dogadają się co do godzin spotkań w następną sobotę, żeby kibice nie musieli wybierać pomiędzy jednym i drugim meczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że kontuzja Tess to nic poważnego. Nawet już nie chodzi o drugi mecz w Krakowie, ale głównie o to, by mogła zagrać w sobotę i w niedzielę w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy trener zostanie i ile z nich uda sie zatrzymac na przyszly sezon bo chodza sluchy ze budzet bedzie mniejszy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wprowadzeniu nowych przepisów sklad na pewno bedzie inny..ale z tego co się orientuje to Szewczyk zostaje. A budżet MIASTO powinno zwiększyć! Zabrać tym pseudograjkom pilkarzom i dać dziewczynom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie Szewczyk bedzie mial lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...