Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serniki > Pogadaj z urzędnikiem przed gg

Utworzony przez stanisław, 15 stycznia 2008 r. o 11:55
to my w Łęcznej mozemy się pochwalić tym ,że już od bardzo dawna mamy taką możliwość. Łęczna górą w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanisław napisał:
to my w Łęcznej mozemy się pochwalić tym ,że już od bardzo dawna mamy taką możliwość. Łęczna górą w województwie.
jak chcesz to ze mna tez mozesz pogadac bo tez jestem urzednikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło Boze jaka to tera technologia jest, a jak to z tego kozystac ja bym mógł?? to ja mam na telefonie wybrac taki numer czy co no powiedzta wy mi bo mam do nich takie jedno zapytanie musze sie dodzwonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław napisał:
Ło Boze jaka to tera technologia jest, a jak to z tego kozystac ja bym mógł?? to ja mam na telefonie wybrac taki numer czy co no powiedzta wy mi bo mam do nich takie jedno zapytanie musze sie dodzwonić
zadzwon na 118913
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanisław napisał:
to my w Łęcznej mozemy się pochwalić tym ,że już od bardzo dawna mamy taką możliwość. Łęczna górą w województwie.
Wy tam w tej Łęcznej to możecie łyska (konia) ręcznie poganiać, a nie chwalić się internetem. Łęczna buce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje dobry człowieku, dobra to ja juz bede dzwonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...