Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sikorski kandydatem na szefa dyplomacji UE i wiceprzewodniczącego KE

Utworzony przez Gość, 31 lipca 2014 o 20:23
BRAWO!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale jaja, ale ta sitwa jest bezczelna - oderwali się całkiem od rzeczywistości.
0
Lepszego BUCA na to stanowisko to już nie mogli znalezć !!!  wstyd dla naszej ojczyzny.
0
Wszystkie szuję, szumowiny, kapusie i wszelkiej maści krętacze teraz mają kolejny cel: Bruksela. Rozwalili i sprzedali Polskę i zamiast do kryminału lądują bezpiecznie w unii europejskiej. Wystarczy mieć nos o odpowiednich parametrach. Sikorski, Boni i inne szuje jeszcze was sprawiedliwość dosięgnie za waszą zbrodniczą działalnośc…
0
Wszystkie szuję, szumowiny, kapusie i wszelkiej maści krętacze teraz mają kolejny cel: Bruksela. Rozwalili i sprzedali Polskę i zamiast do kryminału lądują bezpiecznie w unii europejskiej. Wystarczy mieć nos o odpowiednich parametrach. Sikorski, Boni i inne szuje jeszcze was sprawiedliwość dosięgnie za waszą zbrodniczą działalnośc…
POzamykać całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno w Klewkach i jeb ać jak Talibów,banda sQrwysynsjkich czerwonych gnoji.
0
Lepszego BUCA na to stanowisko to już nie mogli znalezć !!!  wstyd dla naszej ojczyzny.
Dobrze jest !   należy uwalniać naszą ojczyznę od idiotów.
0
widać mohery nauczyły się internetów. Frustraci, prawda jest taka, że wasze niedouczone i populistyczne towarzystwo nie jest brane nigdzie Europie na poważnie. No chyba, że w Rosji, bo dzięki wam tylko zamęt jest w naszym kraju.
0
To zeszmaciła się UE skoro aferzystów można zgłaszac na tak odpowiedzialne funkcje???A może Żydzi postanowili unię rozmontować???
0
To zeszmaciła się UE skoro aferzystów można zgłaszac na tak odpowiedzialne funkcje???A może Żydzi postanowili unię rozmontować???
0
Myślę, że Radosław S. nie nadaje się nawet na szefa publicznej toalety, a co dopiero na szefa dyplomacji UE.  
0
Myślę, że Radosław S. nie nadaje się nawet na szefa publicznej toalety, a co dopiero na szefa dyplomacji UE.  
Mam podobne zdanie,idiotów na export to my mamy więcej jak jabłek.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: