Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal na pogrzebie dziecka. Trumna się nie mieściła, grabarz przycinał ją piłą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 20:38 Powrót do artykułu
Lokalny biznes ma się dobrze. Pewnie ten kościelny tez roznosi opłatek a może i po kolędzie w imieniu księdza chodzi. Taka lokalna patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym przeprosił tego grabarza batem na konia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt szczytow ale kase jak wzial to nie obcinal? Skandal!to nie dopuszczalne! Panstwo w panstwie. Kto odpowiada za cmentarz i pochowek? Ksiadz powinien odpowiedziec za to w kurii, jego zachowanie jest niedopuszczalne zeby umyc od wszystkiego rece...a grabarza natychmiast wywalic na zbity pysk i podac do sadu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze. To jakie rozmiary miała w końcu ta trumna ? Może tu tkwi przyczyna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz oczywiście nigdy niewinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...gdybym mial wybierac miedzy tym skandalem a wycieciem zdrowej nerki, to stawiam na blad grabarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trumna będzie miała 30-40 cm" - droga rodzino a może to wasz błąd? Ja rozumiem wasz ból, ale może czas uderzyć się w piersi? Nie przekazaliście precyzyjnie wielkości trumny i to wasza wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w artykule jest błąd i w programie . Pogrzeb i grabarz z miejscowości Styków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak zrobić grób, że się trumna nie mieści ???????? Odpowiedź jest prosta - bo grabarz albo jest partaczem, albo robił ten grób po pijaku. A potem coś takiego..... Nie dość, że dziecina życia nie zaznała to jeszcze jej trumnę piłowali nad grobem.... a potem taki nawet nie potrafi przeprosić. Zaś ksiądz kłamca kłamie, że przeprosił - pisze to bo sami rodzice mówią że ich nie przeprosił. A potem podaje rączki wszystkim w akcie "miłości". Dla mnie to zakłamane typy. Od 10 lat nie wpuszczam do domu, na msze nie chodzę..... Grabarz to pracownik księdza i nawet jeśli to nie była bezpośrednia wina księdza, to ze zwykłej PRZYZWOITOŚCI ksiądz winien przeprosić, a grabarza ukarać.... ale widać to "koledzy". A kruk krukowi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Trumna będzie miała 30-40 cm" - droga rodzino a może to wasz błąd? Ja rozumiem wasz ból, ale może czas uderzyć się w piersi? Nie przekazaliście precyzyjnie wielkości trumny i to wasza wina.
 Głupoty gadasz. Nawet jeśli było info 30-40cm, to trzeb było zrobić 45cm, a nie 30.... tak? Partactwo i tyle a potem jeszcze zwalanie na rodzinę. I tak nie zaznali szczęścia to jeszcze ich chcesz 'kopać'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz jak biblijny Poncjusz Piłat, umywa ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym temu partaczowi zapłacił "obcinając" 30 procent i jestem ciekaw co w tedy by powiedział.... jaka praca taka płaca... skoro.nie czuje się winny powinien to zaakceaptować... a rodzicom szczerze współczuję... nie dość, że stracili dziecko to jeszcze nie mogli go przez jakiegoś partacza normalnie pochować...szczere kondolencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne,Wyrazy współczucia,a ten pan powinien obornik co najwyżej za wina owocowe usuwac.ale niestety pewnie nie ma kto go zastapić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są odpowiednie paragrafy żeby w bardziej przekonywujący sposób dotrzeć do głupkowatego grabarza. Wynająć prawnika za którego w konsekwencji to on by zapłacił ( tj. około 4.5 tyś.) ,potem zażądać z 5 tyś. za naruszenie dóbr osobistych. Taka lekcja powinna kopidoła czegoś nauczyć - bo co innego do takiego dotrze jak nie wykopanie ze 30 grobów za darmo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi co takiego się stało się? Nikt żywy nie ucierpiał a umarłemu to.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pogrzeby w większości to jakiś koszmarny dramat! Od czasu do czasu chodzi się na pogrzeby i najgorsze co może spotkać żałobników to sztuka murarska uprawiana przez często brudnych, a zdarza się, że i pijanych grabarzy. Po wpuszczeniu trumny do grobu zaczyna się mieszanie zaprawy w taczkach, noszenie płyt i przykrywanie trumny betonem, wrzucanie zaprawy do grobowca, łopata, kielnia, łażenie po trumnie. Kiedy to się w końcu skończy?! Takie zachowanie narusza godność zmarłego, jego bliskich i powagę chwili. Czy nie można tak jak to już gdzieniegdzie bywa grabarze kładą drewnianą ramę ze sztuczną zieloną trawką i układają na tym wieńce i kwiaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty *** debilu ja cię odwiedzę i za to co zrobiłeś zapłacisz tyle ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylo to w Stokach a w Stykowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za cebul z tego grabarza!!!!! Nie będę komentował zachowania księdza ale też chyba mu się w głowie poprzewracało!!! No szlak mnie trafia jak to czytam!!! To nie jego wina !!!??? A czyja do cholery rodziców!?? Co za baran bez szkoły !!!! Przecież to on kopał i budował grób!! Jak można być takim imbecylem i palantem!!! Podpowiadał rodzicom aby udali się czym prędzej do prokuratury i zgłosili fakt popełnienia przestępstwa !!! Ja wiem że to już nic nie zmieni ale sprawiedliwość nosi być niech te PiSowskie gminy nie mówią że się nic nie stało!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy do cholery piszecie? Nie znacie historii z bliska, to wierzycie w to, co media wam sprzedają. Ten grób był stary, pochowany w nim jest bodajże brat mamy zmarłej dziewczynki i nie został on odmurowany od początku, a jedynie wyrównany od środka. Widać zresztą, że grób jest z zewnątrz zniszczony, a jedynie w środku odnowiony, więc rodzina dokładnie znała rozmiary tego grobu. Ksiądz również ich przeprosił, ale oni oczywiście tego przed kamerami nie powiedzą. Kościelny również jest jebnięty, bo kto normalny piłuje trumnę na pogrzebie? Pozdrawiam również osobę, która pisała wyżej, że w godzinę miałby poszerzyć grób i beton miałby w tym czasie wyschnąć. Pozdrawiam wszystkich ,,speców'' od tej sprawy, którzy w życiu nawet nie byli w tej miejscowości. Elo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...