Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skazane za nagie biusty na plaży (wideo)

Utworzony przez plastik, 7 listopada 2008 r. o 12:01 Powrót do artykułu
permanentny makijaż, silikon, wszystko sztuczne, ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała szczęście, że buhaje nie chodzą luzem jak to kiedyś bywało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co komu przeszkadza, że dwie młode, ładne kobiety pokazały cycki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładne dziewczyny powinni je zostawić w spokoju. PS Czemu taki nius w Lubelskiej Gazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że panowie strażnicy nie mają jaj - w znaczeniu dosłownym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...?..ups..TO MA PROBLEM NASZA STOLICA;NIKE I SYRENKA MUSZĄ ZAKRYĆ PIERSI!..takie zgorszenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi news ze Szczecina? Zabrakło tematów z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zgorszony.... ...decyzją sądu
Ostatnio edytowany 7 listopada 2008 r. o 13:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W usteckim LO uczniowie honorowo oddawali krew. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że lekarz niektórym dziewczętom kazał pokazywać piersi. dyrektor ds. medycznych w RCKiK w Gdańsku, jednocześnie konsultant wojewódzka ds. transfuzjologii klinicznej;absolutnie nie jest wymagane badanie piersi. Pierwszy raz słyszę o takim incydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miały co pokazywać to pokazały, szkoda tylko, ze w miejscu nieodpowiednim. Skoro już tak bardzo chciały się pochwalić darami "natury" lub chirurgii plastycznej, mogły to zrobić w innym czasie lub innym miejscu. Obnażanie się w obecności dzieci jest nie do przyjęcia. Mnie jako osobie dorosłej nie przeszkadzają półnagie dziewczyny opalające się na plaży jednak nie życzyłabym sobie aby takie widoki oglądało moje dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą pokazywać biusty "niezacofanym"- niech idą do "lokalu" tańczyć na rurze- będą zadowolone i jeszcze coś zarobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE LIPA!!!! Młode, ładne, maja sie czym pochwalic i na dodatek to estetycznie i ladnie wyglada. Nie rozumiem decyzji sądu. Ja popieram mlodziez!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obca to jest kulturze polskiej pani sędzia Beata Szczepańska... głupi , beznadziejnie głupi wyrok... ja bym skazał tego co jest tu oskarżycielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
ALE LIPA!!!! Młode, ładne, maja sie czym pochwalic i na dodatek to estetycznie i ladnie wyglada. Nie rozumiem decyzji sądu. Ja popieram mlodziez!!!
Ja również popieram ale w granicach zdrowego rozsądku, którego kobietom zabrakło, niestety. Dzieci nie muszą oglądać połnagich dziewczyn, skoro chca się rozbierać i opalać topless to niech idą tam gdzie nie ma dzieciaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten patrol to po prostu był patrol pedałów i dlatego im sie to nie podobało. No może chłopcy służbiści. Wstyd na kogo idą nasze podatki. Epoka średniowiecza i Wielkiej Inkwizycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogród panuje w Polsce i poje***e prawo wPISdu pajace jak chcą sie opalać toples to spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram dziewczyny, cały świat się opala topless tylko my nie. Co jest gorszącego w kobiecej piersi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, takie fajne dziewuchy a oni do sadu je ciagaja. Pewnie jak zobaczy swoja zone w domu to cos go trafia. Zazdrosc to straszna choroba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale sie nie dziwie ,ze je skazano.Ta sedzia ma kompleks-jest naprawde brzydka i jestem pewna ze nie ma czego pokazac. Jakby trafily na sedziego mezczyzne ,zdrowego i normalnego to na pewno by ich nie skazano. Swoja droga Polska to ciemnogrod! w dzisiejszych czasch:internet, prasa ,telewizja ,plaza zagranica -naprawde nietrudno zobaczyc cycki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie, to ta blondynka nie jest zbyt inteligentną osobą... Z całą pewnoscią zrobi karierę medialną, wzorem Ciccioliny, aż dziwne, ze nie pokazała swoich największych atutów w sądzie. Moze sędzia po dokładnym obejrzeniu przedmiotu zgorszenia zmieniłaby zdanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...