Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co prezesi szukają dla siebie nowych mieszkanek?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOŁEM-to może noclegownia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, czasy studiów, Koziołek i ta marża wyższa niż życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piętrowy ??!!!?!!!! W centrum miasta wojewódzkiego robią piętrowe klocki jak w Janowie lubelskim ?!?!?!?!!!!!! Miasto powinno to zablokować !!!! Typowa dla tkanki miejskiej zabudowa to conajmniej 4 piętra !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrowy wielkomiejski rozmach  wg. społem  :D  ale grunt, że za pare miesięcy wyburzą ten bangladesz, oby jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że plac przed budynkiem i żywopłot zostaną zachowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społem i za późno wstołem...bo się przepracowołem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zgoda ale zabytkowy żywopłot ma zostać w 1981 rzygałem w niego o 4,30 dokładnie 4 marca rano po likierze Hawana Club bo nic innego pod studencką ręką nie było.Tak więc to jest zabytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, czasy studiów, Koziołek i ta marża wyższa niż życie...
O tak ten nasz KOZIOŁEK , który jakby nie pasuje do  obecnego otoczenia ...Tylko dlaczego nie utylizujecie ludzi , którzy też nie ...pasują do otoczenia...?;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeterminował się? Za wysoki jest? Zasłania słońce? Przesuwa się na ulicę? Głowy sobie przebudujcie parówy pomarszczone! Wojny trzeba w tym kraju bo znowu motyle wam się w dupach lęgną. Chory ustrój i chory kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrowy wielkomiejski rozmach  wg. społem  :D  ale grunt, że za pare miesięcy wyburzą ten bangladesz, oby jak najszybciej.
Ty zobacz co masz w okół swojego kibla. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zas**li plac po prawej bankiem (jakby było mało banków w najbliższym sąsiedztwie, a teraz chcą kolejny biurowiec wybudować. No, ale +500 potrzebuje urzędników, a ci biur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dla ciebie człowieczku bank po prawej nie pasuje do nowoczesnego miasta a bardziej pasuje to odkurzyli blaszane w kiczowatych kolorach po lewej zw. Koziołkiem to mamy problem z wieśniakami chyba w Lublinie takimi jak ty !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak ten nasz KOZIOŁEK , który jakby nie pasuje do  obecnego otoczenia ...Tylko dlaczego nie utylizujecie ludzi , którzy też nie ...pasują do otoczenia...?;-(((
Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, czasy studiów, Koziołek i ta marża wyższa niż życie...
zastanowiłeś się dlaczego taka marża ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co prezesi szukają dla siebie nowych mieszkanek?????????????
tak szukają i szukają pucybuta, łapiesz ćwoku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piętrowy ??!!!?!!!! W centrum miasta wojewódzkiego robią piętrowe klocki jak w Janowie lubelskim ?!?!?!?!!!!!! Miasto powinno to zablokować !!!! Typowa dla tkanki miejskiej zabudowa to conajmniej 4 piętra !!!
A gdzie jest w artykule napisane, że stanie tam drapacz chmur?? 4 piętra to piętrowy. Nikt nie wyda zgody na budowę wyższego. Zablokować to ty sobie możesz, ale biegunkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeterminował się? Za wysoki jest? Zasłania słońce? Przesuwa się na ulicę? Głowy sobie przebudujcie parówy pomarszczone! Wojny trzeba w tym kraju bo znowu motyle wam się w dupach lęgną. Chory ustrój i chory kraj!
powiedz kto cię zrobił to cię pomszczę tłumoku bez szkoły!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!
Powiem tak ! We Wszystkich Świętych na bramie jednego z cmentarzy przeczytałem motto : "WY JESTEŚCIE TAM ,GDZIE BYLIŚMY MY ,A BĘDZIECIE TU, GDZIE MY JESTEŚMY".Zrobiło wrażenie i wiem jedno -istota dwunożna,która nie szanuje drugiego człowieka , sama na szacunek nie zasługuje. Nam się wydaje ,że będziemy ciągle młodzi i wspaniali...A tak nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dlatego, że większość tych ludzi po  wyrzuceniu z pracy miałaby olbrzymi problem ze znalezieniem nowej. W zdecydowanej większości pracują tam starsze osoby, którym brakuje kilka sezonów do emerytury. Wyrzuciłbyś takie babcie na bruk, tylko dlatego, że mało się uśmiechają, bo zwyczajnie w świecie zmęczone są życiem?? W Społem również zmienia się na plus, chociaż te zmiany zachodzą wolno, wolniej niż tam, gdzie koncerny pompują swoje pieniądze. Zamiast narzekać proponuję rozpocząć kolejny tydzień od zakupów w 100% Polskiej Spółdzielni, tak w ramach ostatnio modnego wspierania tego co Polskie!!!
A tak swoją drogą myślę,że jeśli dzisiejsi "krzykacze" dożyją do tego wieku co te "babcie" , to nie tylko nie będą się uśmiechali,ale będą  warczeli jak psy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...