Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sklep z markowymi kosmetykami IESME.PL Ktoś już zamawiał ?

Utworzony przez Kuba13leczna, 19 kwietnia 2018 r. o 10:09
cześć forumowicze, spełaniam prośbę siostry,  która zamierza kupić kilka rzeczy, bo obserwuje ten sklep internetowy i mówi, że mają niezłe nawet ceny - czy ktoś zamawiał już kosmetyki od ***s://iesme.pl/  ? będę wdzięczny za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo polecam ten sklep, ogromny wybór kosmetyków i bardzo miła obsługa, która zna się dobrze na dostępnych produktach i jest w stanie pomóc z wyborem. Jeśli chodzi o mnie to warto. Jest opcja, że możesz porozmawiać przez telfeon a nie tylko przez maila a to się mocno liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zamowienia są realizowane tego samego dnia w którym zamawiam, maksymalnie na drugi dzień. Jestem bardzo bardzo zadowolona, kosmetyki są w super cenach !!! Polecam wszystkim. Też kiedyś zastanawiałam się nad tym sklepem, ale ostrożnie podchodziłam do zakupów - na początku brałam małe zamówienia a teraz to już tylko tu robię zakupy kosmetyków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich miejsc i opcji jest bardzo wiele. Jednak nie śpieszmy się nigdy z podjęciem jakiejkolwiek decyzji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Marcinem. Trzeba też szukać opinii o firmie na facebooku, zobaczyć co wstawiają, ile mają polubień itp. Sam sklep może być za mało. Ja sugeruje się też tym ,czy jest kontakt telefoniczny a nie tylko przez maila. Jeśli produkt idzie 30 dni to omijać sklep szerokim łukiem, bo pewnie towat z Ali.. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w typowiej drogeri internetowej nie kupuje bo i tak jest za drogo .Jesli juz to najlepiej wyszukuje czegos w sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo? Gwarantuję Ci że w żadnej drogerii internetowej nie zapłacisz więcej niż w stacjonarnym sklepie. Sama ostatnio tak dla porównania sprawdzałam ceny i nawet własnie na IESME.PL . Szok. Niekiedy kosmetyki w sklepie stacjonarnym są nawet o 40 zł droższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiam produkty z teogo sklepu dla brodaczy. Trzy najważniejsze rzeczy to cena, mega szybka dostawa i moje zadowolenie. Jestem stałym zamawiaczem i ślędze co się u nich dzieje na fejsie - nie stoją w miejscu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten sklep od samego początku - nigdy mnie jakość nie zawiodła. Ceny uważam są bardzo dobre, na kilkanaście sklepów są praktycznie w pierwszej trójce. Na dziesiątki produktów, które już zamawiałam dla siebie i znajomych raz tylko okazało się, że produktu zamawianego jednak nie było, a w sklepie inaczej, ale Pani do mnie szybko zadzwoniła - duży plus za to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamawiam z tego sklepu Loreal Kids dla moich dzieci i są super. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam wam sklep ***kosmetykidobre.pl/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  co ten link ma wspólnego z iesme.pl ? a nawet nie działa także za spam dziekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam w tym  sklepie  pierwszy raz zakupy gdzieś z dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona! Wczoraj złożyłam kolejne zamówienie :) Przesyłki bardzo dobrze zapakowane, profesjonalnie zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami .  Polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja raz dostałem źle zapakowany, ale dobrze, że folii bombelkowej napchali sporo. Albo może kurier rzucał paczką nie wiem, ale na pierwszy rzut oka byłem przerażony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuję tam zazywaczaj balsamy Eos do ust - są sprawdzone i szybko do mnie przychodzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wie ktoś czy jest możliwość odbioru osobistego ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam pytanie - też mnie to zastanawia. Produkty lubię odbierać osobiście jeśli nie mam daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolenniczką stosowania samych ekstraktów do pielęgnacji skóry. Zamiast całego kosmetyku możesz kupić coś takiego e-naturalne.pl/pl/p/Ekstrakt-z-aloesu-zatezony-10-krotnie-101/639 . Na mnie ekstrakt z aloesu działa świetnie. Pomógł mi w wygładzaniu blizn potrądzikowych, czego nawet laser w gabinecie medycyny estetycznej nie zrobił. Grunt to podejść z głową do zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hildegard Braukmann ma super kosmetyki i widać efekty ich stosowania. Np. ich krem do cery suchej jest pierwszym tego typu kosmetykiem, po jakim rzeczywiście widzimy pewną zmianę. Oczywiście w tym wszystkim najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja - to ona daje najszersze korzyści. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...