Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SLD chce opodatkować wiernych Kościoła Katolickiego

Utworzony przez Adam, 30 listopada 2009 r. o 16:43
Chcąc walczyć z Kościołem okaże się że walczysz z Bogiem. Zanim rozpoczniesz walkę pomyśl czy w historii ktoś taką walkę wygrał? Z każdego ucisku KK wychodził umocniony . W 70-tych latach widziałem aktywistów wyrywających krzyże, teraz widzę ich przy konfesjonale. Ot, przyszła starość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak już zaczyna się kampania wyborcza.Już znalazł się temat zastępczy.Po wypowiedziach w necie będzie widać czy trafiony.Do walki o władzę dobre są każde środki.Jak się ma władzę to i kasa jest z tego dobra /nie koniecznie legalna/.Ten temat spowoduje skłócenie społeczeństwa,ale to SLD /Służyć Ludowi Dobrze/ już nie interesuje,aby im było dobrze.Wten sposób wyborów nie wygracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Teraz wszyscy MUSZĄ finansować KK ze swoich podatków. Niech każdy zadeklaruje na który kościół czy wyznanie chce płacić podatek. W większości krajów zachodnich tak właśnie jest. Skoro w Polsce jest 99% katolików , to czego się boją, nie wiele by się zmieniło. Czego się boi KK? Szacunki mówią, że ok. 40% zadeklaruje opodatkowanie na KK. Teraz to ciemięskie jarzmo daniny narzucone jest na wszystkich, wbrew ich woli. To jest dopiero zniewolenie. Chcesz finansować kler katolicki? Opodatkuj się x10. Ale nie narzucajcie tego innym.
tak powinno byc wybrał bys parafie i z bańki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to niech wypłaty sobie opodatkujo złodzieje jedne ,pózniej kaske co dostajo na partie a pózniej zrobic pożądek z klerem to znaczy każdy z nas się zapisuje gdzie chce żeby nasz 1%podatku ulokować, to znacz na jaką parafie czy Katolicką lub Inną. Wybór należałby do Ciebie podatniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Bękarem to ty jesteć.I w dodatku palant.Brak ci półgłowku argumentów,to rzucasz wyzwskami.NApisz coś konkretnego a nie tylko jedno zdanie klepiesz kiedy tylko się da.Jaką szkołę konczyłeś?Dla upośledzonych i opóźniopnych w rozwoju?Chyba tak,bo wypowiadasz się jak kleryk podpuszczony przez swego ojca duchownego,do napisania takiego postu. A jeśli ci to sprawia przyjemność,to wypisuj sobie rówżne inwektywy pod moim adresem.To takie katolickie.
A co ci zawinili upośledzeni, opóźnieni w rozwoju? A ty biedaku możesz tylko żałować, że jeszcze żyjesz! Bo co za życie! Ale cóż tacy też żyją! A szczekają jak pies za suką, bo tylko tyle mogą! A jak umrzesz to gdzie ciebie pochowają? Może spalą? A prochy rozsypią? Złoś się na leczenie Abramowice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu ktos ma pomysł odpowiedni i sluszny wprowadzic kasy fiskalne a co mysla ze ktos ma drukarnie kasy,2 pogrzeby lub sluby i maja tyle co ja charuje miesiac.i wraz mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki z LSD wybory czują- nic groźnego. Dorwą się do korytka i jak parę lat temu pierwsi będą do wylizywania butów czarnej stonce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa razy byłem świadkiem,jak umierający czerwony brat prosił o księdza,a nie szefa lokalnego SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Za, tylko dlaczego ograniczenia funduszu kościelnego a nie jego likwidacji? Dokąd w tym kraju będą lepsi i gorsi, czy SLD starczy jednak siły by to przeprowadzić? Wątpie, ale powiadam: jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...