Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Służbowy samochód wicedyrektora Wieczorka rozbity

Utworzony przez bar_ber, 13 lutego 2012 r. o 21:45
gość napisał:
W końcu samochód należy do wiceministra, czy jest samochodem służbowym??? A tak na marginesie. Cristiano Ronaldo powiedział że ludzie nie lubią go bo jest przystojny, bogaty i gra bardzo dobrze w piłkę. Analogiczna sytuacja jest z Panią minister. Ludzie jej nie lubią bo jest bardzo ładna, mądra i zajmuje eksponowane stanowisko!!! Gnidy nie mogą tego Jej darować!!! Gratuluję lubelskiej ciemnocie, która ochoczo podgryza Panią minister.
Chyba raczej: ŁADNA, MĄDRA I DOBRZE ROBI LASKĘ KOLEGOM Z PARTII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla gościa! Prawdziwy przedstawiciel platformersów - nadęty, arogancki i pewny swojej nietykalności! Tak trzymać a mam nadzieję, że ta platforma niedługo pójdzie na dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
W końcu samochód należy do wiceministra, czy jest samochodem służbowym??? A tak na marginesie. Cristiano Ronaldo powiedział że ludzie nie lubią go bo jest przystojny, bogaty i gra bardzo dobrze w piłkę. Analogiczna sytuacja jest z Panią minister. Ludzie jej nie lubią bo jest bardzo ładna, mądra i zajmuje eksponowane stanowisko!!! Gnidy nie mogą tego Jej darować!!! Gratuluję lubelskiej ciemnocie, która ochoczo podgryza Panią minister.
Ale żeś pojechał(a) po bandzie,z tego wszystkiego to się tylko to eksponowane stanowisko zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz my podatnicy zapłacimy za naprawe auta..hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abba napisał:
Do ostatniego wpisu "gość" Mało kulturalny wpis - to jest kobieta minister, szcunek obowiązuje. Jak czytam takie wpisy to pewnie wiem, kto to pisze. Szacunek jeszcze raz szcunek. Pozdrawiam
Jaki szacunek kolego? Dla kogo ten szacunek? Jest takie powiedzienie, 'nie ma litości dla skuurwysynów' czyli nie szanuje tego co nie szanuje ludu, podatników, którzy zrzucaja sie na wynagrodzenie Pani Latawicy, obciągary starych fujar, która to zatrudnia takich orłów znajomków. Tyle w temacie kolego kulturalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarzom nie daję się władzy ,ani środków do jej sprawowania.To są niedorostki,którzy nie wiedza co to odpowiedzialność .Władza im rozumy rozsadza!!!Nie zdziwię się jak Mucha zostanie narkomanką???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COS ma tyle fajnych gruntów w Polsce które będzie można pogonić, i okaże się że Dżonana ma daczę w Szczyrku Oracowałem kiedyś w centrali pewnej naukowej instutucji i widziałem jak handlowano gruntami na lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie stało 13 zwwsze coś nie miłego mnie też samochód awaria koła .Pozdrawiam panią Minister i Wieczorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...