Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć Magdaleny Zuk. Co wydarzyło się w Egipcie? Kolejne scenariusze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Sherloki za dychę... PejsZbuk im pokazuje znajomych i wszystko jasne. Ja mam królowę angielską... Ba! Nawet dwie?! Pewnie bywam w ichniejszym pałacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie szerloki za dychę ale pytanie skąd to się bierze. Z braku zaufania do własnego państwa i do tego że jest w stanie i na pewno będzie chciało sprawę w 100% wyjaśnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wykupionął wycieczke do Egiptu. Co radzicie jechać czy lepiej zrezygnować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu w Egipcie, po gonitwie na korytarzu - widać na filmie - jak do przytrzymywanej w pozycji półleżącej Magdy, dobiega ubrany na biało "lekarz"(?) i "uspakaja" broniącą się pacjentkę, poprzez ZNOKAUTOWANIE jej potężnym uderzeniem głowy w okolice twarzy. Po czym "lekarz" wyciera swoje czoło (ze krwi Magdy?). Po otrzymaniu tego uderzenia głową, Magda przestaje się bronić (leży bezwładna, prawdopodobnie straciła przytomność) i zostaje wyniesiona (już bez jej oporu) przez 4 osoby, trzymające ją za kończyny. Za ten skandaliczny postępek "lekarz" powinien być ukarany, po ustaleniu jego personaliów. Czy to uderzenie głową mogło spowodować połamanie kości twarzy u Magdy, stwierdzone podczas sekcji jej zwłok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dwie godziny.... powiemy ...no to ci  pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...