Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na komisariacie. Jak zginął 25-letni Igor? (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2017 r. o 16:59 Powrót do artykułu
ss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tempaki niedouczone uzywają sprzetu a nie wiedzą ze kamera rejestruje wszystko buhaha ale co sie spodziewac w policji pracuja same matoły!!!! najwazniejsza umiejętnosc to spuszczanie w***u i wlepianie mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadamy sprawiedliwości! winnych ukarać!Gnoje to samo im zrobić albo im rodzinom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki mlody i przystojny chłopak.Cale życie przed nim.A nieroby policjanci zamiast nas chronić zabijają !Sadyści jeba....ni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za psy je..ne c.ele powinni iść do puchy i tam trafić do normalnej celi żeby ich tam zajechali pederastów cwaniaki bo w sześciu i w mundurach dawać ich ludziom i rodzinie na lincz razem z tym c.elem komendantem i ministrem Ziobrem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie komentarze to teraz kolej na was barany karma wróci do was i życzę wam tego żeby policja zabiła was wasze rodziny barany pis-owskie pomioty marionetki Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy policjanci na filmie kara śmierci. Za umyślne spowodowanie śmierci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął ćpun , społeczny odpad który wynosząc się z tego świata potrafił jeszcze spieprzyć życie kilku funkcjonariuszom policji i ich rodzinom. Czemu świat usuwa się w rynsztok ,piętnujemy Filipiny gdzie taki otrzymałby 50 batów na du*ę i to w miejscu publicznym- na początek. U nas zboczenie, wynaturzenie jakimś cudem jest "prawem" chronione..... czemu nie rozumiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co paralizator ? a było mu dać strzykawę z herą i zamknąć w tym kiblu, niechby się sam wymiótł z tego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że ciebie tam nie za:jebali!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko - to mordercy w niebieskich mundurach. Przykro, że noszą na czapkach polskie godło.... Kiedyś chciałem wstąpić do "policji" gdy szukałem pracy. Na szczęście nie dostałem się bo nie zdałem testów psychologicznych. Jestem jednak niezdatny do takiej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo mówić, mordercy. trzeba bać się Policji robią co chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s***syny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s***syny ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby mojemu synowi tak zrobili to bym sama wymierzyła sprawiedliwość...nie miałabym skrupułów...będą sie smażyć w piekle łajdaki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mordercy to mało powiedzieć, jakieś szatany. Mogli ? to czemu nie, ale naprawdę policjanci często się tak zachowują jak maja przewagę i mogą, wyładowują swoje słabości. Gdyby to był ktoś z mojej rodziny znalazłbym każdego z 6 policjantów i naprawdę postarałbym się by czuli to co czuł ten chłopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobili by tak komuś kogo kocham a rozdupcyłbym cały komisiariat za to ze wszyscy to ukrywają bo koledzy. w *** z takimi kolegami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik Praw Obywatelskich: To mogły być tortury Jakie tortury? to jest morderstwo ze szczególnym okrucieństwem , nie ma tu znaczenia czy on był naćpany, nachlany . Całą sprawę można zatuszować tylko w jeden sposób, całej czwórce biorącej udział w tym morderstwie wydać broń z jednym nabojem na głowę aby zrobili z tego dobry urzytek tak abym ja i całe polskie społeczeństwo nie utrzymywało tych zwyrodnialców , w przypadku ich słabości z podjęciem rozsądnej decyzji zlokalizować ich miejsce zamieszkania i notorycznie ich i ich rodziny poniżać tak aby najbliźsi wywarli presje na tej słynnej czwórce milicjantów. Co do wyższych rangą nie zawieszac a zwolnic dyscyplinarnie z zakazem wykonywania pracy w służbach mundurowych , matactwa były ze steony milicji , prokuratury - proszę sie przygotować na sędziów - rączka rączke myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 policjantow do wiezienia a nie do dymisji w trybie natychmiastowym, 5 policjantow wroclawskich to banda bandytow najwiekszy syf 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczniku praw obywatelskich bardziej sie postaraj , spoleczenstwo polskie wymaga od ciebie rzetelniejszej wypowiedzi to bylo brutalne morderstwo, ludzie zrobmy petycje o kare wiezienia dla wszystkich policjantow ktorzy uczestniczyli w morderstwie Igora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...