Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na weselu, brat panny młodej kopnął wuja w głowę

Utworzony przez kika, 23 sierpnia 2010 r. o 09:59
Wieś się bawi i tańczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i kopie wujków w głowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem podczas poprawin", to w sobotę są poprawiny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie będzie odpowiadał z wolnej stopy i dostanie zawiasy. W więzieniach nie ma miejsca dla takich jak on - prawie sto tysięcy osób po wyroku czeka na odbycie kary na wolności z powodu braku miejsc w więzieniach. Dobrze że jeszcze za zabójstwa nie trzeba czekać na odbycie kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
"Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem podczas poprawin", to w sobotę są poprawiny???
taaa, ślub był w piątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to na wsi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bo wódka była za słaba..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może powinno było być "oczepin" i koleś się za bardzo w zabawie rozkręcił?? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator napisał:
taaa, ślub był w piątek
Mieszkając jakiś czas w tamtych okolicach często widziałem śluby w czwartek i w piątek, na początku też mnie to dziwiło, później się przyzwyczaiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodym życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życie.Ach, cóż to był za ślub!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie potrafią się bawić, tylko zapić gęby, a potem się chwalą ile to wódki poszło na weselu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...