Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć Polki w Egipcie. Jak zginęła Magda Żuk? Nagranie ze szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 o 20:58 Powrót do artykułu
Ja chce zobaczyc ten szpital ..ciekawe jak wysoko sa okna na pierwszym pietrze....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na nagraniach raczej widać agresję młoej kobiety, obsługa tylko zabezpiecza aby nie zrobiła sobie krzywdy
0
Widzę ze kobieta chce uciec próbuje na rożne sposoby się wyrwać tak jak by wiedziała co ja czeka była świadoma co z nią będzie i może faktycznie przeszła przez takie piekło do którego nie chciała wracać i stad stwierdziła ze okno to jedyny sposób na ucieczkę.
0
To jakaś rodzina naszego Krzyśka?
0
Zobaczcie -wyraźnie widać jak ten w koszuli w kratę wyrywa jej telefon i chowa pospiesznie w tylna kieszeń spodni!!!
0
Myślę, że należałoby ustalić, kim jest mężczyzna w koszuli w kratę. Tylko w stosunku do niego dziewczyna jest agresywna, przed pozostałymi raczej ucieka. Dodatkowo gest mężczyzny w czymś na kształt lekarskiego kitla wskazuje na to, że kazał on mężczyźnie w koszuli się oddalić. To by potwierdzało, że jest on źródłem jej agresji.
0
Czy widzicie jakby mezczyzna w krate chował cos do kieszeni? Ok 38 sec
0
Dla tamtejszych "byczków" taka piękna kobieta to zdobycz, robią wszystko żeby ją posiąść 
0
Ona wygląda jakby była w stresie pourazowym.
0
***s://***petycjeonline.com/dosc_klamstw_w_sprawie_smierci_magdaleny_zuk
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: