Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Łukowie. Zginął 33-latek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Drzewa skoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie gościu by nie było szkoda ... Bezmózgu je**ny.. Marcinku byłeś niesamowity, dlaczego akurat Ty :'(( spoczywaj w spokoju.. Będzie nam Ciebie bbrakowało :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast obrażać ludzi wyładuj swoją agresję na drodze lub drzewie tak jak Marcinek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie dlatego, że Marcinek miał za ciężką nogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no sory bardzo ale skoro Tobie jest nie szkoda człowieka to jesteś nikim ! Wyobraź sobie gdyby zgineło Ci dziecko czy ojciec.. beznadziejny jest twój tok rozumowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jeśil marcinek miał za ciężką nogę (też mam), nie macie prawa go oceniać c***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie mamy prawo oceniać takie zachowania. Przecież ten Marcinek, wylatując samochodem z jezdni, mógł kogoś zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz pewność że on chciał sam siebie zabić albo jak ty ''heniu' uważasz kogoś?? myśle że tego nie chciał, najbardziej w***a mnie to że nie wiecie jak było, od***cie się od niego, dajcie zarówno jemu jak i jego rodzinie odpocząć. skoro osoba niżej zyczy mi abym wyładowała swoją agresje na drzewie bądź drodze no to przeparaszam ale ja również tobie cwaniaku tego życze, po raz kolejny, mam nadzieje ostatni, od***cie się od marcina !! nie macie serc ? nie wiecie co się czuje jak zginie bliska osoba? bo ja do tej pory nie mogę się z tym pogodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które go nie znały a się o nim wypowiadają nie zasługują na szacunek, bo ja rozumiem , widziałeś go za kierownicą , widziałeś z jaką prędkoscią jechał, oceniaj ile chcesz, ale jeśli Ty chłopaka nigdy na oczy nie widziałeś to naprawdę daj sobie na wstrzymanie, Marcin był cudownym przyjacielem, kumplem, niestety go straciliśmy, dajcie bliskim w ciszy to przetrwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla rodziny to na pewno wielka tragedia. Ale tutaj komentuje jedynie sam fakt wypadku (bez wchodzenia w emocje bliskich osób). Na drogach jest zbyt niebezpiecznie (bardzo często przez nadmierną prędkość), żeby przemilczać pewne fakty tylko dlatego, żeby kogoś nie urazić. Życie ludzkie jest najważniejsze - ważniejsze niż żal rodziny. Dlatego nie boję się napisać: STOP bandytom drogowym, STOP lekceważenia przepisów ruchu drogowego, STOP agresji i chamstwa na drogach, WIĘCEJ pokory i rozwagi, WIĘCEJ ostrożności i uwagi, bo skończycie jak Marcinek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Ciebie Pan Marcin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marcin nie dbał o własne życie. Myślisz, że będzie przejmował się tym, że ktoś nazwie go po imieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Ty byś niechciał abyś był tak opisywany po śmierci no ale cóż, nie każdy ma serce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie nazwisko? co to za Marcin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szybko byś zmienił się z obrońcy w oskarżyciela, gdyby Marcinek nie trafił w drzewo tylko w Twoje dziecko na przejściu dla pieszych lub na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie trafił ludzie.. Zginął mlody chłopak.. To on nie żyje a nie dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz chodnik i przejście dla pieszych? Dużo brakowało do potrącenia pieszych, gdyby się tam znajdowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął bo nie szanował własnego życia. Skoro nie szanował swojego, to prawdopodobnie też życie innych ludzi (np. pieszych na chodniku lub przejściu dla pieszych) nie byłoby dla nie go ważne. Gdzie popełniam błąd w takim rozumowaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było minęło, nie komentuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne błędy: 1.Forum służy do komentowania. 2.Warto komentować, bo może dotrze to do następnych jeżdżących: "szybko ale bezpiecznie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...