Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie

Utworzony przez ktoś, 10 kwietnia 2010 o 10:09
Szok....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niezły czas reakcji - ponad godzina od premiery tak ważnego newsa. Ciekawe gdzie był redaktor dyżurny Tak czy siak, WIELKA TRAGEDIA
0
[*] !!!
0
O mój Boże!!! Nikt nie przeżył!!!!!!!
0
nie mogę w to uwierzyc.. nie mogę tego ogarnąc umysłem..
0
To straszne. Będzie żałoba narodowa.
0
Nie mogę w to uwierzyć ! Przez Katyń znowu zginęło tyle Polaków! i to jeszcze prezydent ( Był jaki był, ale śmierci mu nie życzyliśmy! (*)
0
Niezły czas reakcji - ponad godzina od premiery tak ważnego newsa. Ciekawe gdzie był redaktor dyżurny Tak czy siak, WIELKA TRAGEDIA
0
JESTEM WSTRZASNIETA . I CHOC W Autobusie przed 15 minutami uslyszalam :" NAJPEPSZY PREZENT Putina DLA Tuska i PO ", to uwazam, ze polska polityka od dzis bedzie wygladac inaczej, i Po rowniez wiele straci... A Palikot nie bedzie robil fiesty na Starym Miescie
0
KTO TO KIEROWAŁ SAMOLOTEM ???!!!!!!
0
nie mogę w to uwierzyc, taka wielka tragedia,
0
To jest aż nieprawdopodobne.... :( "Memento mori"
0
Tragedia.... największa katastrofa w Polsce od kilkudziesięciu lat....
0
Witam To jest wielka tragedia. Ja osobiście nie lubiłem naszego prezydenta ale tekiej śmierci nie życzyłbym mu nigdy, zresztą nikomu. Brak mi słów i nie mogę w jakiś składny sposób pisać bo tak mnie to szokuje
0
Spłonęli żywcem, ciekawe co wtedy rosyjscy ratownicy robili
0
maria napisał:
NAJPEPSZY PREZENT Putina DLA Tuska i PO ", to uwazam, ze polska polityka od dzis bedzie wygladac inaczej, i Po rowniez wiele straci... A Palikot nie bedzie robil fiesty na Starym Miescie
To wielka głupota co usłyszałaś aż żal czytać tego ale wielka szkoda Tych wszystkich co zginęli[*]
0
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Lech Kaczyński był pomimo wszystko najbardziej godnym tego urzędu po roku 80-tym. Biedna Polaska, teraz PO pokaże pazury.
0
Po prostu nie byli w stanie tak szybko ugasić pozaru... robili co mogli
0
...byli jacy byli... niech im Bóg wybaczy...
0
Dlaczego samolot lądował?
0
Strona 1 z 43

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: