Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie

Utworzony przez ktoś, 10 kwietnia 2010 r. o 10:09
Smutna i przerażona. napisał:
Ja cię kręcę.. Chyba sprzedam wszystko i się wyprowadzę z tego kraju, bo tu już teraz dla wolności i niepodległości żadnej szansy nie ma.
WLASCIWE SLOWA NASZ KRAJ JEST CHRY NP. NA MECZU GDY JEST ROZRUBA TO Z 2.000 TYS. KIBICOW LAPIA TYLKO 3 KIBICOW JEST TROCHE DLA MNIE DZIWNE ALBO POLSKIE PRAWO OBOJETNIE JAKIE WYZMIESZ DO REKI TO NORMALIE TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDNI LUDZIE! STRASZNA TRAGEDIA I SMIERĆ!!!!!!CZESĆ ICH PAMIECI!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
wiecie co wydaje mi sie ze to dziwne ze premier byl tam wczesniej...
NIE SLYSZALES/LAS ZE ONI LATAJA ODDZIELNIE!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam osobiście nadzieje, ze PO nie zostanie jedyną partią rządząca tym krajem... Wszyscy traktowaliśmy naszych polityków można powiedzieć nie do końca poprawnie. Nasz rząd się zmieni... śp. Lech Kaczyński nie był złym politykiem... Może i nie umiał w tym rządzie wprowadzić radykalnych zmian, ale kto z naszą konstytucją sam mógłby to zrobić... Partie mają problem z dojściem do porozumienia. Prezydent mimo tego, że jest głową państwa nie może panować nad całym rządem... bo nie ma takich uprawnień...Nie w Polsce. Premier może robić o wiele więcej... Nie mam słów, które mogłyby opisać to co stało się dziś w okolicach godz. 9:00 Lech Kaczyński był osobą serdeczną i z pewnością chciał aby Polska stała się bardziej ludzka... Mam nadzieję, że każdy z was zapamięta tą chwilę... bo jak to powiedział Józef Piłsudski "Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek". Katyń i wypadek z godz 9:00, dnia 10 Kwietnia 2010 r. jest już przeszłością... Kolejną z bolesnych dla Polskiego narodu. Niech "odpoczywają" w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Zosia~ napisał:
Boże, co się stało.. Tacy wartościowi ludzie, nie wierzę, to jakiś zły sen. Pomijam już fakt, że prawdopodobnie czeka nas okres, gdy prominentni politycy Platformy Obywatelskiej tudzież tzn. Lewicy będą musieli zmobilizować wszystkie swoje nadwątlone walką z PiSem siły, żeby zakamuflować najpewniej nawet bezwiedne uśmieszki i sączyć kłamliwe słówka tylko po to, by "podrasować" swój medialny wizerunek i wyjść na trochę bardziej miłosiernych; zakładając ludzkie maski na swoje nieludzkie facjaty... Najstraszniejszy jest fakt, że od tej pory będziemy już mogli ponuro stwierdzić, że "nierządem Polska stoi", bo dziś zginęli ludzie, którzy całe swoje jestestwo angażowali w to, by ratować tą naszą nieszczęsną Ojczyznę przed egoistycznymi zakusami ludzi Platformy i Pslu, wciąż, dzień po dniu, zagrabiającymi dla swoich prywatnych interesów NASZ KRAJ. Polacy, obudźcie się! Pokój im duszom..
Myślę, że ostatnie co w tej chwili powinniśmy robic to osądzać polityków. to też są ludzie, oni się wszyscy znali, mogli się nie lubić ale pracowali w jednym miejscu, mieli ze sobą co dzień do czynienia, wydaje mi się, że nikt nikomu śmierci nie życzyl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gandalf~ napisał:
...byli jacy byli... niech im Bóg wybaczy...
SAM SOBIE LEPIEJ WYBACZ.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!szok! napisał:
NIE SLYSZALES/LAS ZE ONI LATAJA ODDZIELNIE!?
Dokładnie, przecież to oczywiste, że 2 najważniejsze osoby w państwie ( premier i prezydent ) będą latać razem, to właśnie na takie okoliczności jest taka zasada. Gdybyśmy w jednym momencie utracili Premiera i Prezydenta kraj ucierpiałby o wiele bardziej, dlatego przestańcie snuć historie o jakiś zamachach sowietów, o tym, że to sprawka premiera, bo jest to po porostu żałosne i niedojrzałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no to jest nie do wiary... za duzo waznych osob zginelo zeby to byl przypadek... to musial byc zamach tylko winnych nikt nie znajdzie... wszystko bylo tak zaplanowane zeby nie wybuchla wojna... a to wszystko przez to ze Polska ostatnio za bardzo na Rosje naciskala o zbrodnie Katyńską... takie jest moje zdnie i pewnie nie tylko moje bo 40% mysli tak jak ja 20% zastanawia sie czy to moze byc prawda a 40% wierzy w przypadki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest właśnie typowe polskie myślenie. Po katastrofie wojskowej Casy nikt nie pomyślał aby nie dopuszczać do takiej dużej obnecności ważnych osób na pokładzie jednego samolotu. A stan samolotów polskiego rządu był znany od dawna, szkoda że stało się to w takim momencie jak tragedia w katyniu i że zgineło aż ponad 130 osób. Ale nie ma co płakać, tylko trzeba pilnować co się teraz będzie dziać w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, oglądam zdjęcia z tego rozbitego samolotu, tam nikt nie miał szans przeżycia! Boże , co za tragedia. Dlaczego samolot miał problemy z lądowaniem? Zaczepił o drzewa? ........ Mysli klebia sie w glowie, ale widze ze inni tez snuja "teroie spiskowe" Mi tez przychodzi do głowy, ze historia " lubi się powtarzać..." Ciągle nie mogę uwierzyć ze to się stało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak rozbił się samolot z naszymi generałami ! To skutek bezmyślnej oszczędności na wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam kondolencje nam wszystkim - Polakom, gdyż to co się dzisiaj stało jest ponad wszelkimi sympatiami, czy antypatiami politycznymi... W obliczu tej tragedii żadne animozje nie mają znaczenia. Módlmy się za dusze tych wszystkich, których nigdy już nie będziemy mieli szansy zobaczyć i usłyszeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Bóg przyjmie ich do siebie.Polsko wielka próba przed tobą.Katyń 70 lat temu odebrał nam ogromną czesc naszego dziedzictwa.Dzisiaj odbiera nam najwazniejsze osoby w naszym państwie dla mnie rana została rozdrapana w takiej właśnie chwili.Jak to rozumiec jak z tym żyć.Wieczny odpoczynek racz im dac Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byc moze 3 osoby przezyły - paszkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam kondolencje rodzinom wszystkich ofiar Przepraszam że rozdrapuje takie rzeczy ale według mnie jest to ukartowane: Premier zrzekł się udziału w wyborach ponieważ gdy coś się stanie kancelarii przezydenta premier może zostać głową państwa. Tusek ma co chciał. Czekają nas głupie czasy Lecz teraz niech nie będzie żadnych sporów pomódlmy się za nich a co będzie to będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] juz dawno slyszalam taki tekst ze bedzie zamach na Kaczynskiego ale mowila mi to osoba sluchajaca radia M starsza i tak ciezko bylo uwierzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde kto sie spodziewał ze tak sie stanie szkoda mi naszego prezydenta to gozej jak papież dla wszystkich prosze panstwa wyrazy wspułcucia jak mozecie dodajcie flagi na nk jak ktos posiada bo taxi chyba benda musieli wozic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że zamach... !!! A CO Z CIAŁAMI?! jeden dziennikarz był jako pierwszy i nie widział żadnego ciała a tam zginęło 132 osoby!!! żadnego pożaru wielkiego nie było tak jak mówił reporter tylko "ognisko", a przed tym tylko 2 wybuchy o których mówił że jak małego samolotu... krążyli 2 h nad lotniskiem mieli mało paliwa dla tego nie było dużo ognia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
wiecie co wydaje mi sie ze to dziwne ze premier byl tam wczesniej...
Co ty bredzisz człeku !!nie przypuszczaj bo masz za mało wiedzy na te tematy.To narodowa tragedia nie jakiś tam terroryzm i intrygi.Co ty wypisujesz!Bóg z Nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przerażające, nie mogę w to uwierzyć.. wielka Tragedia i ogromny ból dla nas Polaków bez względu na przekonania polityczne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...