Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk, Raport MAK przyczyny katastrofy: - "gen. Błasik miał 0,6 promila"

Utworzony przez miłość, 12 stycznia 2011 r. o 10:55
siomik napisał:
Ty tania ku....rwo z bronowic..Morda krotko prostytutko pierd...ona w nos bo tylko tam cie nie je...bali starsi bracia
Ty ku...rwa Cieluchu przyjedź na Bronowice to cię tak przeruchają ze skończy się twoje pier ..dolenie na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cuchnie czerwonym lajnem na odleglosc.
Od ciebie , to zmieć majtki matole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik Ty to masz na mordzie syfa , od paprania się w gównie i pisania na forum za pomocą komodory z pomocy dla tępych dzieciaków takich ja ty , a twoje ip jest na twojej mordzie , wyklepane i wyje…bane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchy niech sie zamkną na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
komuchy niech sie zamkną na tym forum
PO dzialalo,zamkli sie skutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PO dzialalo,zamkli sie skutecznie.
Musieli oszoloma zamknac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosjanie od początku zacierali ślady prawdziwej przyczyny i pisali różne brednie na temat tej tragedii. Nie przedstawili polakom żadnych konkretnych dowodów , są więc przesłanki aby sądzić , że był to zamach . Podobnie jak kłamstwo o zbrodni Katyńskiej wyszło na jaw , tak dowiemy się kiedyś o prawdziwej przyczynie katastrofy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Tylu ruscy maja adwokatow i swoich obroncow w naszym kraju, ze ja nie wiem czy jeszcze jestesmy ich republika czy juz nie.Gdzie my ludzie zyjemy???
To wszyscy z listy Maciarewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Tylu ruscy maja adwokatow i swoich obroncow w naszym kraju, ze ja nie wiem czy jeszcze jestesmy ich republika czy juz nie.Gdzie my ludzie zyjemy???
Wszystko pacholki moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w pracy zwolnili chłopaka za 0,6 promila. Złapali go rano na bramie, wygnali go tego dnia do domu i zwolnili w ciągu trzech dni. Taki sam rygor powinni wprowadzić w rządzie. Warzna impreza + sama elita w małym samolocie + drinki + pośpiech + zła pogoda = katastrofa. Teraz prawda w oczy kole i robią z siebie durniów, próbując zwalić część winy na Rosjan. Zamach? My prosty, naiwny lud nie poznamy prawdy. Może nasze prawnuki w przyszłości, ale wydaje mi się że jest wiele osób, którym jest na rękę siać zamęt o zamachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzych napisał:
U mnie w pracy zwolnili chłopaka za 0,6 promila. Złapali go rano na bramie, wygnali go tego dnia do domu i zwolnili w ciągu trzech dni. Taki sam rygor powinni wprowadzić w rządzie. Warzna impreza + sama elita w małym samolocie + drinki + pośpiech + zła pogoda = katastrofa. Teraz prawda w oczy kole i robią z siebie durniów, próbując zwalić część winy na Rosjan. Zamach? My prosty, naiwny lud nie poznamy prawdy. Może nasze prawnuki w przyszłości, ale wydaje mi się że jest wiele osób, którym jest na rękę siać zamęt o zamachu.
Cos tak sie przypier***il,on te 0,6 promila mial,[jezeli mial,bo dowodow na to nie ma,tylko jakas ruska geba] bedac na wycieczce a nie za sterami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzych napisał:
U mnie w pracy zwolnili chłopaka za 0,6 promila. Złapali go rano na bramie, wygnali go tego dnia do domu i zwolnili w ciągu trzech dni. Taki sam rygor powinni wprowadzić w rządzie. Warzna impreza + sama elita w małym samolocie + drinki + pośpiech + zła pogoda = katastrofa. Teraz prawda w oczy kole i robią z siebie durniów, próbując zwalić część winy na Rosjan. Zamach? My prosty, naiwny lud nie poznamy prawdy. Może nasze prawnuki w przyszłości, ale wydaje mi się że jest wiele osób, którym jest na rękę siać zamęt o zamachu.
U ciebie w pracy wszyscy chleja,tam malo kto trzezwy chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzych napisał:
U mnie w pracy zwolnili chłopaka za 0,6 promila. Złapali go rano na bramie, wygnali go tego dnia do domu i zwolnili w ciągu trzech dni. Taki sam rygor powinni wprowadzić w rządzie. Warzna impreza + sama elita w małym samolocie + drinki + pośpiech + zła pogoda = katastrofa. Teraz prawda w oczy kole i robią z siebie durniów, próbując zwalić część winy na Rosjan. Zamach? My prosty, naiwny lud nie poznamy prawdy. Może nasze prawnuki w przyszłości, ale wydaje mi się że jest wiele osób, którym jest na rękę siać zamęt o zamachu.
Ty jestes a my bedziemy naiwnym ludem jak uwierzymy w to co nam baciuchy WCISKAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Ty jestes a my bedziemy naiwnym ludem jak uwierzymy w to co nam baciuchy WCISKAJA.
mądra jola - jądra mola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) Źródłem fermentacji alkoholowej w zwłokach(in corporae) jest przede wszystkim glukoza zawarta we krwi. W przypadku jej zawartości fizjologicznej może wytworzyć się we krwi do 0,5 promila alkoholu. Niekiedy jednak w okresie agonii stężenie glukozy wzrasta we krwi dosyć znacznie. Stąd możliwość pośmiertnego wytwarzania się alkoholu, nawet g granicach 1,0 promila. Jest to tzw. alkohol endogenny in corporae. (...)" Źródło: Medycyna sądowa. Podręcznik dla studentów [ PZWL 1993, wydanie II ], str.228 Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuskożerca napisał:
"(...) Źródłem fermentacji alkoholowej w zwłokach(in corporae) jest przede wszystkim glukoza zawarta we krwi. W przypadku jej zawartości fizjologicznej może wytworzyć się we krwi do 0,5 promila alkoholu. Niekiedy jednak w okresie agonii stężenie glukozy wzrasta we krwi dosyć znacznie. Stąd możliwość pośmiertnego wytwarzania się alkoholu, nawet g granicach 1,0 promila. Jest to tzw. alkohol endogenny in corporae. (...)" Źródło: Medycyna sądowa. Podręcznik dla studentów [ PZWL 1993, wydanie II ], str.228 Pozdrawiam.
I chcesz nam wmówić że analiza nie wykaże czy alkohol powstał z glukozy czy z wódy Zaczyna się rozwadnianie winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I chcesz nam wmówić że analiza nie wykaże czy alkohol powstał z glukozy czy z wódy Zaczyna się rozwadnianie winy.
Cale szczescie ze nasi piloci byli trzezwi,w przeciwienstwie do tych baciuchow z wiezy,chlali i bawili sie radarem dlatego brak teraz zapisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt i nic poległych w katastrofie nie wskrzesi i życia im nie przywróci,s a ważniejsze sprawy w Państwie a nieżeli dociekanie tego kto jest winien, czas z tym kończyć i zająć się żyjącymi. nie należy dolewać oliwy do gasnących emocji i pozwolić członkom rodzin i najbliższym zapomnieć o tym co się wyarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witor napisał:
Nikt i nic poległych w katastrofie nie wskrzesi i życia im nie przywróci,s a ważniejsze sprawy w Państwie a nieżeli dociekanie tego kto jest winien, czas z tym kończyć i zająć się żyjącymi. nie należy dolewać oliwy do gasnących emocji i pozwolić członkom rodzin i najbliższym zapomnieć o tym co się wyarzyło.
Słuchaj , gdyby ci zabili żonę, dziecko lub brata i kazali ci o tym zapomnieć , że to już było , nie warto się tym przejmować, nikt im życia nie przywróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...