Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobota pod żaglami: Atrakcje nad Zalewem Zemborzyckim (zdjęcia)

Utworzony przez jack, 18 maja 2013 r. o 17:13
szkoda ze informacju nie umiesciliście juz po impezie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
info o imprezie porozwieszane było w całym mieście plus info było o tym w gazetach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko zauważ że w dzienniku dodano 16-05-2013 o godz.16:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna impreza kto nie był niech żałuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sympatyczna impreza. Szkoda, że nie ma takich węcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jadąc nad zalew drogą rowerową trzeba uważać na pseudo-wyczynowców, wyprawiających sobie wyścigi. Dzisiaj widziałem taki wypadek, gdzie winny był koleś wariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegluj, żegluj Młody żeglarzu! Specjalne podziękowania dla Wspaniałych ( i cierpliwych) instruktorów ze Szkoły Żegluj.lublin.pl. Z uśmiechem na ustach zabierali na pokład najmłodsze towarzystwo- dzięki Nim nawet przedszkolaki miały szansę poczuć wiatr we włosach. Ahoj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie! Jadąc nad zalew całą rodziną, nie było momentu przewidzianego na nudę! Mąż zagapił się na męskie zabawki typu - "Wodny Iron-man", dzieci najpierw wywijały tańce irlandzkie, a potem dzięki uprzejmości Szkółki "Żegluj" pod okiem instruktorów mogły korzystać z aspektów wodnych, teraz już jestem pewna, że jest to właściwy sposób dla na spędzenie części wakacji!! Ja z kolei mogłam zawiesić oko na przystojnych muzyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...