Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobota pod żaglami: Atrakcje nad Zalewem Zemborzyckim (zdjęcia)

Utworzony przez jack, 18 maja 2013 o 17:13
szkoda ze informacju nie umiesciliście juz po impezie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
info o imprezie porozwieszane było w całym mieście plus info było o tym w gazetach!
0
tylko zauważ że w dzienniku dodano 16-05-2013 o godz.16:50
0
Fajna impreza kto nie był niech żałuje
0
Bardzo sympatyczna impreza. Szkoda, że nie ma takich węcej.
0
Tylko jadąc nad zalew drogą rowerową trzeba uważać na pseudo-wyczynowców, wyprawiających sobie wyścigi. Dzisiaj widziałem taki wypadek, gdzie winny był koleś wariat.
0
Żegluj, żegluj Młody żeglarzu! Specjalne podziękowania dla Wspaniałych ( i cierpliwych) instruktorów ze Szkoły Żegluj.lublin.pl. Z uśmiechem na ustach zabierali na pokład najmłodsze towarzystwo- dzięki Nim nawet przedszkolaki miały szansę poczuć wiatr we włosach. Ahoj!
0
Faktycznie! Jadąc nad zalew całą rodziną, nie było momentu przewidzianego na nudę! Mąż zagapił się na męskie zabawki typu - "Wodny Iron-man", dzieci najpierw wywijały tańce irlandzkie, a potem dzięki uprzejmości Szkółki "Żegluj" pod okiem instruktorów mogły korzystać z aspektów wodnych, teraz już jestem pewna, że jest to właściwy sposób dla na spędzenie części wakacji!! Ja z kolei mogłam zawiesić oko na przystojnych muzyków
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: