Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga na Nowoczesną PL, to jest zmiana szyldów. PO sie przepoczwarza. Balcerowicz, Olechowski, Frasyniuk, dawna Unia Wolnosci, pózniej PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio czytałem co proponuje Kukiz i niestety zbłaźnił się doszczętnie - Wałęsy 100 000 000 to mały miki przy jego pomysłach. szkoda a myślałem, że człowiek jest poważny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio czytałem co proponuje Kukiz i niestety zbłaźnił się doszczętnie - Wałęsy 100 000 000 to mały miki przy jego pomysłach. szkoda a myślałem, że człowiek jest poważny ...
Gdzie to wyczytałeś??????? Podaj link . Bo siejesz ferment. Ja na razie nic takiego nie słyszałem , choć na bieżąco od X czasu śledzę KUKIZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO zostało POrwane przez rwący strumień w klozecie historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18002766,Pawel_Kukiz_proponuje____2000_zl_podwyzki_dla_wszystkich.html punkt 8 i 14 - kto ma to sponsorować? niestety Państwa na to nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18002766,Pawel_Kukiz_proponuje____2000_zl_podwyzki_dla_wszystkich.htmlpunkt 8 i 14 - kto ma to sponsorować? niestety Państwa na to nie stać
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18002766,Pawel_Kukiz_proponuje____2000_zl_podwyzki_dla_wszystkich.html punkt 8 i 14 - kto ma to sponsorować? niestety Państwa na to nie stać
A może wystarczy tylko odzyskać zagrabione pieniądze? To są miliardy POchowane w AmberGoldach Sowach Nowakach......i innych ośmiorniczkach. A może tak przepadek mienia i kasy w bankach dla złodziei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam czasu i chęci komentować pewnych utartych zwyczajów w tym kraju odsyłam do linka http://biznes.onet.pl/emerytury/wiadomosci/najbogatsi-emeryci-z-wiejskiej/088nqc każdy może sobie sam odpowiedzieć na pytanie czy żyjemy w sprawiedliwym kraju? ja powiem tylko tyle Państwa nie stać na tak wysokie emerytury i powinny zostać one ograniczone do max. poziomu 5000 zł. zaoszczędzone pieniądze przekazane zostać powinny na waloryzację emerytur osób pobierających najnizsze świadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.O ,  PiS , PSL ,SLD to pokomunistyczne partie STALE wymieniające się WŁADZĄ ,na zasadzie dzisiaj my jutro wy. A T.zw. FENOMEN Kukiza to tylko majstersztyk polityczno psychologiczny i szczegółowo zaplanowana deska ratunkowa dla obecnej ekipy władzy ,P.Kukiz były  członek komitetu honorowego poparcia Donalda Tuska . W latach 2006–2007 wspierał kampanię samorządową Hanny Gronkiewicz-Waltz i parlamentarną Platformy Obywatelskiej. W wyborach prezydenckich w 2010 opowiedział się za kandydaturą Marka Jurka  . Sam początkowo dałem się nabrać i głosowałem na jego kandydaturę. Ale obecnie po ocenie faktów mam wielki dylemat że nie ma już na kogo głosować w wyborach na jesieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce mi się załamują. Co czwarty Polak chce oddać Polskę w ręce wokalisty, prawicowego alkoholika, który nie ma żadnego programu, poza niszczeniem wszystkiego co jest obecnie. Ludzie ogarnijcie się trochę. Polska to nie laboratorium !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to wyczytałeś??????? Podaj link . Bo siejesz ferment. Ja na razie nic takiego nie słyszałem , choć na bieżąco od X czasu śledzę KUKIZA.
  no właśnie - chcecie popierać kogoś, kto nie zmęczył się nawet napisaniem programu na rządzenie !! Włączcie w końcu myślenie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO By kradlo się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem strasznie zdegustowany tym sondażem, ludzie obudźcie się. Chcecie, aby osoba bez żadnego doświadczenia rządziła? Nasuwa mi się jedna refleksja cytując Jana Kochanowskiego: Polak mądry po szkodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO zostało POrwane przez rwący strumień w klozecie historii.
A ja się cieszę że.......
PO zostało POrwane przez rwący strumień w klozecie historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem, razem, razem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.O ,  PiS , PSL ,SLD to pokomunistyczne partie STALE wymieniające się WŁADZĄ ,na zasadzie dzisiaj my jutro wy. A T.zw. FENOMEN Kukiza to tylko majstersztyk polityczno psychologiczny i szczegółowo zaplanowana deska ratunkowa dla obecnej ekipy władzy ,P.Kukiz były  członek komitetu honorowego poparcia Donalda Tuska . W latach 2006–2007 wspierał kampanię samorządową Hanny Gronkiewicz-Waltz i parlamentarną Platformy Obywatelskiej. W wyborach prezydenckich w 2010 opowiedział się za kandydaturą Marka Jurka  . Sam początkowo dałem się nabrać i głosowałem na jego kandydaturę. Ale obecnie po ocenie faktów mam wielki dylemat że nie ma już na kogo głosować w wyborach na jesieni Działalność i kariera polityczna   http://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Kukiz   Po wstępnej analizie można wywnioskować że ten pan miał dość bliskie związki z mediami i z rządzącą klasą polityczną, udzielał się jak tylko potrafił aby tylko zabłyszczeć na piedestale. I albo  ktoś to zauważył i inteligentnie go prowadzi na tzw. sznurku ,a pan Kukiz posłusznie wykonuje polecenia przełożonych i gra takiego nowego antysystemowego buntownika, albo po prostu wpadł na pomysł że przy obecnych nastrojach społecznych na takiej pseudo opozycyjnej grze może wypłynąć na tzw.  polityczne ''szerokie wody'' . Jedno co mogę powiedzieć to to że jest niezłym ''showmanem'' i uwiódł wielu obietnicą ,typu '' ja wam zrobię najlepiej'', nie mówiąc nikomu jak on to zrobi. Należy pamiętać o jednej rzeczy że w życiu nie ma nic za darmo , a jakikolwiek polityk jeśli obiecuje jakiejś grupie społecznej że jej coś da ,to zapomina poinformować jakiej grupie społecznej te dobra zabierze. A jedno o co polityk dba to o jak najdłuższe utrzymanie się na tzw. Stołku,  i życie na koszt podatnika .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to wyczytałeś??????? Podaj link . Bo siejesz ferment. Ja na razie nic takiego nie słyszałem , choć na bieżąco od X czasu śledzę KUKIZA.
Np właśnie nic nie słyszałeś bo nic nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np właśnie nic nie słyszałeś bo nic nie ma
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np właśnie nic nie słyszałeś bo nic nie ma
Działalność społeczna i polityczna W 2009 został redaktorem naczelnym portalu nieobecni.com.pl, poświęconego dokumentacji polskich cmentarzy za wschodnią granicą Polski, a także zabytkowych cmentarzy na Ziemiach Zachodnich (m.in. pożydowskich i poniemieckich), jak również wszystkich nekropolii, na których spoczywają Polacy[12]. Przy współpracy z Powiernictwem Polskim nagrał także piosenkę „Heil Sztajnbach”[13]. W wyborach prezydenckich w 2005 znalazł się w honorowym komitecie poparcia Donalda Tuska[14]. W latach 2006–2007 wspierał kampanię samorządową Hanny Gronkiewicz-Waltz i parlamentarną Platformy Obywatelskiej[15]. W wyborach prezydenckich w 2010 opowiedział się za kandydaturą Marka Jurka[16]. W tym samym roku podpisał się pod apelem Fundacji Mamy i Taty „Cała Polska chroni dzieci”, protestującej przeciwko planowanej na lipiec tegoż roku w Warszawie europejskiej paradzie mniejszości seksualnych Europride[17]. Paweł Kukiz zadeklarował się jako przeciwnik adopcji dzieci przez homoseksualistów[18] oraz przeciwnik aborcji[19]. W 2010 i 2011 był członkiem komitetu poparcia dla Marszu Niepodległości, organizowanego corocznie 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny. Z komitetu poparcia marszu wystąpił w 2012[20]. Paweł Kukiz zaczął angażować się w działalność polityczną, głosząc głównie hasło poparcia dla wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych i organizując m.in. akcję „Zmieleni.pl”[21]. W wyborach samorządowych w 2014 z ramienia Bezpartyjnych Samorządowców został wybrany na radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego[22]; został członkiem dwóch komisji: współpracy zagranicznej oraz kultury, nauki i edukacji[23]. W lutym 2015 zapowiedział zamiar startu w wyborach prezydenckich 10 maja tegoż roku[24]. Zajął 3. miejsce wśród 11 kandydatów, zdobywając 3 099 079 głosów, co stanowiło 20,8% głosów ważnych[25]. Zapowiedział nieudzielenie poparcia w II turze żadnemu z kandydatów[26].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ide glosowa na kukiza bo cos tam obiecal glosuje na niego poniewaz mam juz dosc tych samych mord w tv i ciaglych obietnic bez pokrycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ide glosowa na kukiza bo cos tam obiecal glosuje na niego poniewaz mam juz dosc tych samych mord w tv i ciaglych obietnic bez pokrycia
Po wyborach w tv będą (nowe-stare) mordy w nowych barwach ,pod nowym szyldemi i nowe ciagle obietnice bez pokrycia. Gdyby wybory ''demokratyczne ? '' mogły mieć na cokolwiek istotny wpływ ,to byłyby natychmiast zabronione. Warto to zobaczyć i wyciągnąć wnioski ,dotyczy tak samo Ameryki jak i Polski https://www.youtube.com/watch?v=CyrEOFossqU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...