Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż CBOS: PO - 38 proc., PiS wspólnie z PR i SP - 33 proc.

Utworzony przez tylko Nowa Prawica JKMikke, 18 września 2014 r. o 22:18
Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią,  głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ  JANUSZA KORWINA MIKKEGO!! Dosyć tych zawodowych koryciarzy, którzy nic nie robią tylko kabzę nabijają!! Chcecie aby mordercy byli wieszani?? Chcecie mieć pracę?? Chcecie aby nie było korupcji, kumoterstwa i nepotyzmu?? Chcecie niskich podatków?? Głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co takiego?Przeciez do 1 kwietnia daleko! Rozpoczyna sie karuzela napedowa oszustow.Jak sfalszowac, to musi byc jakas podpora.Oczywiscie sondaze publikowane w naibardziej poczytalnych stronach internetowych i innych srodkach masowego przekazu, jak np. tv.ZNIENAWIDZONA  PARTIA PRZEZ NAROD POLSKI GORA! PRECZ ZE ZDRAJCAMI OJCZYZNY!!!!!!!!!!!!!!!! Niedlugo bedzie sondaz, czy Polacy popieraja Nocna Zmiane i wyjdzie na tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślicie że do gazety zaglądają sami myślący inaczej kto tu jest głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście ludzie czytają coraz mniej gazet, więc już ta manipulacja nie działa tak jak kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistyczno-konfidenckie bydło robi sondaże i głosy liczy w tym dzikim kraju, to wszystko po to by psychikę Polakom cały czas wichrować !!! Metody Stalinowsko-Putinowskie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baju baju bedziem w raju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta lipa rosła? Do 16 listopada to POkraki  zgarną  50% POparcia a do Sejmu RP to pewnie będzie rekord świata - prawie jak za Jruzela POkraki PObiją PZPR i osiągną wynik 99,9% POparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ZDYCHA! :  Hej Hofmanku nie trać wiary  Rzekł Kaczyński – ramol stary.  Nie mam zębów ani dziatwy  Lecz bój ze mną nie jest łatwy!  Wiem – koryto cię wciąż wabi  Lecz mam wprawę jak cię spławić,  Pomnij sobie Jurka, Zbysia,  Kępę, Jacka czy Ludwisia  Wiem, ze chciałbyś mnie wystrychnąć  I spod mej kontroli czmychnąć  Jam jest wieczny tak jak Lenin!  I nie cierpię takich leni  Co nie kadzą mi codziennie,  Liczą ciągle i niezmiennie  Że tron przejmą po mnie wkrótce.  Kto tak bredzi jak przy wódce  Bardzo się więc rozczaruje  Jam jest wieczny wredne szuje!!!  Powtarzajcie jak paciorek,  Co dzień rano czy we wtorek  Że Jarosław wódz jedyny  Wzniesie tego na wyżyny  Co mu wejdzie bez masełka  Tam gdzie więcej jest ciepełka. ~    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu PO będzie mogło rządzić samodzielnie!!!.  Bez PSL Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi guys! I extremely would like to purchase the Lace-Up Strappy Bra Set from ***garrett-leight.com ;) Has anybody used this business previously?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Good morning! I am currently setting up my website and was thinking whether anyone could recommend a good UK women's clothing affiliate scheme? Presently, I am using Peaches and Screams .However, I want to incorporate more affiliate offers on my site. I would be very grateful if someone could send me a list of best-paying UK affiliate programs. Cheers guys! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Good morning! I am currently building my website and was hoping whether anyone could recommend a good UK women's clothing affiliate program? At this very moment, I am using Peaches & Screams .However, I intend to add more affiliate offers on my blog. I would be most obliged if anyone could send me some good affiliate programs. Thank you very much! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...