Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż TNS Polska: PO z niewielką przewagą nad PiS

Utworzony przez Zenon, 13 marca 2015 r. o 18:55
Nikt mnie jeszcze nie pytał nigdy o zdanie, nie znam nikogo kogo by pytano, nikt z moich znajomych nie zna nikogo kto zna kogoś kogo pytano. Jednym słowem wyssane w palca bzdury i PROPAGANDA. Kto wierzy ten sam sobie szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieee! Trzymajcie mnie, bo się POs RAM ze śmiechu. Wczoraj jedna  "sundażownia" wciskała kit, że POma Toulstwo ma 46-procentowe poparcie, dzisiaj - druga ogłupiaczka robi wodę z mózgu lemingom (w wolnym tłumaczeniu z języka mandaryńskiego na francuski - Le Ming oznacza mniej więcej de Bille) w nieco złagodzonej formule ("tylko" 36 proc.). Ja się pytam dlaczego oni nie POdają wyników na POziomie 99,8 procenta??? Wszak dur NIE przy urnach, jak zobaczą taki "sundaż" od razu zagłosują na Partię Oszustwa i Przekrętów wnioskując "racjonalnie", że inne ugrupowania nie przekroczą 5 % progu wyborczego.   Jeśl chcecie zobaczyć, co ludzie myślą  naprawdę, to wystarczy wsiąść do Bredzibusa i POjechać razem ze strażnikiem sPOd żyrandola w Polskę (coś ostatnio mało słychać o tych wycieczkach - może POliwa im zabrakło?). Ot, co.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...