Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POdziękujmy za POdejmowane akcje POdczas głosowania,jakby POczestował owocami morza,może bym zagłosował POdczas wyborów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z barszczem sosnowskiego czy juz Wytepili I co stanie sie z sosna ten sam los
0
Sosnowski, Sosnowski. To z "Tych" Sosnowskich? Syn Sławomira?
0
żal mi du...pę ściska jak słyszę te banały Kształcenie kierunkowe zawodowe jest szansą rozwoju naszego regionu.chcę się tym zająć. Szansą na ożywienie jest lotnisko i budowa wschodniej Mam nadzieję że wniosę trochę dobrych manier Przedsiębiorcy szukają takich osób, a brakuje ich w naszym mieście. Dlatego ściągają pracowników z całej Polski. proszę pokazać palcem bo jeżeli chodzi o urząd na Piłsudskiego to prawda 27-letni Sosnowski już 7 lat zasiada w radzie miasta i ile miejsc pracy Pan ożywił a ile to samolotów przez 7 lat wylądowało dlaczego przez 7 lat nie zajmował się Pan kierunkowym kształceniem zawodowym
0
A Sosnowski oby nie był z PSLU?? Hehe, zmian barw partyjnych
0
Partia oszustów i gumo filcowych sa firmowane przez to samo nazwisko "Sosnowski:".W województwie marszałkiem jest etatowy tępak o dziwo Sosnowski.Może by tak z barszczem wytepić to nazwisko,bo to naprawdę źle się kojarzy.A wybierac to jeszcze ,to zupełna plama.Biała poslaska ma nieszczęscie do nazwisk :Sosnowski,Stefaniuk i Bierecki.Związane one są z miernotą,nieudacznictwem i złodziejstwem.Może jest teraz okazja ,wykosić to!!!
0
Tak, tak postawcie na Czapskiego, Godlewskiego i Karasińskiego - toż to kryształy, może nawet Swarowskiego!!!!
0
Bialski Jaś Fasola ,kandydat kompromitacja platformy w Białej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: