Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowiec. Porwanie dziecka z wózka? Matka nic nie pamięta

Utworzony przez wiesław t., 25 stycznia 2012 o 12:04
Policja powinna przede wszystkim sprawdzić wątek sfingowania uprowadzenia w celu ukrycia sprzedaży dziecka. Wiem, że to bolesne, ale w oparciu o prasowe relacje można odnieść wrażenie, że ktoś tu mocno kręci. Nie wiem czy tak jest na pewno, ale sądzę że warto to zweryfikować...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wiesław t. napisał:
Policja powinna przede wszystkim sprawdzić wątek sfingowania uprowadzenia w celu ukrycia sprzedaży dziecka. Wiem, że to bolesne, ale w oparciu o prasowe relacje można odnieść wrażenie, że ktoś tu mocno kręci. Nie wiem czy tak jest na pewno, ale sądzę że warto to zweryfikować...
poza tym nie ma ani slowa o ojcu dziecka. A ile się słyszy o tym jak tatusiowie porywają dzieci.
0
wiesław t. napisał:
Chyba jesteś nienormalny! Mam nadzieję, że nie masz racji.[/b] Porwanie Madzi z Sosnowca musi się zakończyć pomyślnie"]Porwanie dziecka w Sosnowcu było tragedią, rodzice nie mają nic wspólnego!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: