Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowiec. Zeznanie matki zaginionej dziewczynki (wideo)

Utworzony przez dżinston, 3 lutego 2012 r. o 11:54
Co by nie mówić na Rutkowskiego, jaki by nie był ale w dużej mierze przyczynia się do rozwikłania tej sprawy w całkowitym przeciwieństwie do ''policji''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to coś nie jest matka! jak można wyrzucić własne dziecko!! Skoro wcześniej zdarzało się że zostawiała dziecko bez opieki na dwa tygodnie to może ona sama te dziecko upuś ciła bo ją wkurzało?! i jeszcze przez 10 dni kłamać w żywe oczy przed cała Polską że Madzie porwali!! Zimna suka mam nadzieje że dostanie przynajmniej 25lat odsiadki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATKA NIE ŁADNIE ROBI NIE ZNALEZIONO CIAŁA DZIECKA PROSZĘ NIE ZRÓB WCALE OK. PISAŁA NA KOMPUTER CZYTA OTO NA GDZIE ROBISZ GDZIE DZIECKO. OPISZ MI CZEKAM MASZ KOMPUTER NAPISZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżinston napisał:
Co by nie mówić na Rutkowskiego, jaki by nie był ale w dużej mierze przyczynia się do rozwikłania tej sprawy w całkowitym przeciwieństwie do ''policji''.
Gdybyś ty był poddany takim "grom operacyjnym" też byś się człowieku do wszystkiego przyznał, byle dali ci "święty spokój". Matka dziecka przy załamaniu nerwowym, do wszystkiego się przyzna, wymyśli wersję zdarzeń taką, jaką chce usłyszeć prowadzący "gry operacyjne". To są metody z KGB i SB, którymi posługuje się Pan detektyw R... Podstawianie "wiarygodnych świadków", którzy zaprzeczają pierwszej wersji zeznań kobiety znajdującej się w takim stanie psychicznym... zastraszanie jej udawając "pomoc", to jest okrutne ! Zresztą jak na razie nie potwierdziły się te nowe "zeznania". Nawet sobie ludzie nie wyobrażają jak można komuś wmówić coś, czego nie zrobił. Są na to specjalne metody. Żal mi rodziny malej Magdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pewnie wszystko jest kłąmstwo, tylko po to, żeby rutkowski dalej się wypromował, zrobić z niego bohatera i pewnie od cała afera, a dziewczyna powinna tyle lat dostać, żeby siwych wąsów dostała, bo z pieniędzy podatników (nas) poszła ekipa policji, która szukała dziecka, więc czemu ja mam płacić z kłamstwa innych... a i w ogóle co to za matka, która nie wzywa karetki do dziecka, tylko wyrzuca do lasu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publikacja tego filmu, nawet we fragmeńcie i napędzanie sobie oglądalności, liczby wejść na stronę, w ogóle żerowanie na tragedii tej Kobiety, zwłaszcza, że sprawa nie jest wyjaśniona do końca, jest dla mnie czymś żenującym. Postawcie się na miejscu rodziny i bliskich tej kobiety. Co czulibyście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdybyś ty był poddany takim "grom operacyjnym" też byś się człowieku do wszystkiego przyznał, byle dali ci "święty spokój". Matka dziecka przy załamaniu nerwowym, do wszystkiego się przyzna, wymyśli wersję zdarzeń taką, jaką chce usłyszeć prowadzący "gry operacyjne". To są metody z KGB i SB, którymi posługuje się Pan detektyw R... Podstawianie "wiarygodnych świadków", którzy zaprzeczają pierwszej wersji zeznań kobiety znajdującej się w takim stanie psychicznym... zastraszanie jej udawając "pomoc", to jest okrutne ! Zresztą jak na razie nie potwierdziły się te nowe "zeznania". Nawet sobie ludzie nie wyobrażają jak można komuś wmówić coś, czego nie zrobił. Są na to specjalne metody. Żal mi rodziny malej Magdy...
Rutkowski jest D-BEŚCIAK -on powinien prowadzić śledztwo i komisje HAZARDOWA. Wszystko by wtedy było jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdybyś ty był poddany takim "grom operacyjnym" ...
Kiedyś, to się chyba nazywało po prostu tortury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wariograf to dobry bat na komuchów i ich zeznania majątkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDNE TO MALEŃSTWO NICZEMU NIE WINNE, A CO DO MATKI TO BRAK SŁÓW ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...