Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spadły ceny działek pod Lublinem. Nawet o 40 proc.

Utworzony przez swójnick, 24 lipca 2009 r. o 11:52
działki przez kilka lat drożały o 300-400% a ostatnio potaniały o 40% - rewelacja. Nic tylko brać. Frajerzy i tak kupią, wezmą kredyt na 40 lat, spłacą 3 razy tyle przez ten czas i luzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z kole w Jastkowie i, gdzie pojawiło się ostatnio bardzo dużo ofert, nieruchomość o powierzchni blisko 3 tys. mkw. i z dostępem do mediów można kupić już za 165 tys. złotych." co to za gwara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom się w głowach poprzewracało . Każdy kto mam skrawek ziemi , nawet taki jak na psią budę chce zrobić interes życia . Jest jeszcze mentalność. Skoro śunsiut sprzydął za tyle to czemu jak mam być gorszy . Śmiech . Ludzie powariowali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
douqbcf napisał:
Ludziom się w głowach poprzewracało . Każdy kto mam skrawek ziemi , nawet taki jak na psią budę chce zrobić interes życia . Jest jeszcze mentalność. Skoro śunsiut sprzydął za tyle to czemu jak mam być gorszy . Śmiech . Ludzie powariowali .
Masz absolutna rację. Chcę coś kupić od pewnego czasu ale zastanawiam sie czy nie odpuścic bo chamom już się całkowicie we łbach poprzewracało ale najgorsze jest to, ze biura nieruchomości "łykają" te astronomiczne oferty przez co stają się śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Masz absolutna rację. Chcę coś kupić od pewnego czasu ale zastanawiam sie czy nie odpuścic bo chamom już się całkowicie we łbach poprzewracało ale najgorsze jest to, ze biura nieruchomości "łykają" te astronomiczne oferty przez co stają się śmieszne.
"chamom już się całkowicie we łbach poprzewracało " - ha ha a "cham" kupujący chce kupić za przysłowiowy grosz i wybudować "willę" i udawać nowobogackiego. I słusznie, że sprzedają drogo, jeśli jest kupiec to dlaczego nie sprzedać. Ja mam działkę (nie do sprzedania) w dobrym miejscu właśnie w Konopnicy i średnio dwa razy w m-cu w lecie ktoś przychodzi z pytaniem czy czasami nie sprzedaję. Proponują naprawdę duże pieniądze. I jaki z tego wniosek - a no taki,że są ludzie dla których 300 zł/m to pestka, ot co. A taki "skrobi grosz" ma parę złotych, które nie starczają mu na konkretny zakup, ale jest okazja do nazywania innych "chamami". Wyluzuj i jedź 20 km od Lublina tam będzie taniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jaki z tego wniosek - a no taki,że są ludzie dla których 300 zł/m to pestka, ot co. A taki "skrobi grosz" ma parę złotych, które nie starczają mu na konkretny zakup, ale jest okazja do nazywania innych "chamami". Wyluzuj i jedź 20 km od Lublina tam będzie taniej!
brednie, to nie są ludzie dla których 300zł/metr to pestka. To są frajerzy którzy biorą ogromne kredyty żeby się pokazać. I takich frajerów nie brakuje bo mamy jedno z mniej rozgarniętych społeczeństw na świecie. A na takich frajerach pasożytują właśnie chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swój nick napisał:
brednie, to nie są ludzie dla których 300zł/metr to pestka. To są frajerzy którzy biorą ogromne kredyty żeby się pokazać. I takich frajerów nie brakuje bo mamy jedno z mniej rozgarniętych społeczeństw na świecie. A na takich frajerach pasożytują właśnie chamy.
Widać, że mocno napaliłeś się na tanią działeczkę, a chamem i nierozgarniętym to jesteś ty, skoro wypisujesz takie brednie. Według ciebie każdy kto ma więcej niż ty to kombinator, frajer i cham. Ja znam ludzi, którzy przez wiele lat uczyli się, doskonalili w swoim fachu i tera zarabiają takie pieniądze, że ich stać na działkę po 300 zł/metr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać, że mocno napaliłeś się na tanią działeczkę, a chamem i nierozgarniętym to jesteś ty, skoro wypisujesz takie brednie. Według ciebie każdy kto ma więcej niż ty to kombinator, frajer i cham. Ja znam ludzi, którzy przez wiele lat uczyli się, doskonalili w swoim fachu i tera zarabiają takie pieniądze, że ich stać na działkę po 300 zł/metr.
" tera" to Ty pomyśl co napisałeś, chamie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...