Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sparta Rejowiec Fabryczny – Ogniwo Wierzbica 2:0. Pierwsza wygrana wiosną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2017 o 20:58 Powrót do artykułu
Emerytowani ,,kopacze" z Żółkiewki po meczu ledwo doczlapali do swojego autobusu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo drużyna roku Ruch ...... Hahaha
0
Żeby grać trzeba trenować - rada dla Hetmana Zółkiewka
0
Tak kończą "piłkarskie potęgi", które własne dzieci wysyłają na trybuny a grają najemnikami, którzy nawet treningi mają w innym mieście. Dłuuuuuugo Żółkiewka nie stanie na piłarskie nogi. Oj dłuuuuugo.
0
spokojnie kolego. Hetman ma pięć grup młodzieżowych, kiedyś to napewno zaprocentuje, potrzeba czasu, a zgodzę sie z Tobą że kilku fajnych wychowanków zostało zmarnowanych.mam nadzieje że to się wiecej nie powtórzy bedzie dobrze.
0
a jeśli chodzi o treningi to odbywają się w Żółkiewce;)) pozdrawiam
0
A ilu zawodników z drużyny seniorów bierze udział - bo ostatnio naliczono czterech
0
He,he ,he dobry ten zarząd Hetmana w Żółkiewce - co rok awans w dół o jeden szczebel murowany
0
ooo... jakiś historyk się uaktywnił;))). czterech seniorów?? to coś słabo z liczeniem jest ;)),no tak zarzad slaby ale UCZCIWY!!!hehe ,a kto by tam dorównał zarządowi 3,4ligowemu byli najlepsi pozdro dla kumatych;))))))))
0
Jestem z Krasnegostawu i wiem dokładnie że poprzedni zarząd robił fatalną robotę. Szybki awans i jeszcze szybszy spadek....tak się piłki nie robi!!! Natomiast ten zarząd jest jak najbardziej ok.mają jakieś priorytety i chcą robić wszystko po kolei. Nie znam całego zarządu ale prezes jest OK. i myślę że do Żółkiewki wróci 4 liga ale raczej nie w tym sezonie. Następny sezon będzie Hetmana. Powodzenia Panie Prezesie.
0
Kolega prezesa z Krasnegostawu się odezwał - bardzo przyzwoicie -może prezes flachę postawi -ale zupełnie mija się z prawdą
0
To nie tyle kolega co członek zarządu, który ogląda mecze jedynie u siebie. Fajna zagadka?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: