Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Speed Car Motor Lublin - Stal-Met Kolejarz Opole, w sobotę o godz. 18.30

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2017 r. o 16:36 Powrót do artykułu
Frekwencja będzie mniejsza bo mecz w sobotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się wybrać bo kto wie czy to nie przedostatni żużel w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi bardziej pasuje w sobotę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę ludzie wyjeżdżają na weekend myślę że w niedzielę byłoby więcej kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje jeleń. Tylko kibice mogą awansować do I ligi. Sam przyznales że awans trzeba odlozyc na przyszły rok. A i zgadzam się z przedmowca. Jeszcze tylko 3 mecze. Zobaczysz kapitan frekwencje za rok. Lol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod względem kibicowskim żużel jest bardzo mocny. To wie każdy. A pod względem sportowym... Buhahaha. Jeleń. Mordo ty moja. Buhahaha. A w Gnieźnie i Ostrowie jak mistrz trenerio śledź zapodał do prasy że będą się przekładać do 12 biegu. Buhahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce byc zlym prorokiem ale jak nie awansujemy do I ligi to moze byc ciezko z utrzymaniem sponsorów i zawodnikow w przyszlym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...