Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis powszechny do kontroli

Utworzony przez gandalf, 7 kwietnia 2011 r. o 16:13
czy ktoś to wypełniał? to naprawdę jest takie krótkie? mi ze 3 minuty to zajęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę. Pełna wersja formularza to tylko 16 pytań. Dodatkowo 20% "szczęśliwców", którzy zostaną wylosowani dostanie formularz reprezentacyjny składający się z 60 do nawet 100 pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niczego się nie dowiedzą. szczególnie w gminach wiejskich są obawy, że dane ze spisu będą tematem plotek pań w pokojach, bo najczęściej urzędnicy są rachmistrzami a ja do urzędników z natury nie mam zaufania. nie wierzę w żadne ślubowania rachmistrzów, bo jak dane wypłyną to potem można dochodzić w sądzie swoich racji do us...ej śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy artykuł w Niebezpieczniku: http://niebezpiecznik.pl/post/kontrowersje-wokol-narodowego-spisu-powszechnego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...