Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis rolny 2010: Rolniku, śpisz się sam

Utworzony przez www, 29 czerwca 2010 r. o 17:04 Powrót do artykułu
Ten REDAKTOREK jest cały dobry jak ten cały DZIENNICZEK WSCHODNI.Cymbał i czub i pisać nie umie.Baran jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza jest reklama z Żakiem i ten argument że pierwszy raz spis rolny w Polsce był 220 lat temu. Czyli między I a II rozbiorem Polski. Czyli, że co już za 4 lata nie będzie naszego kraju? Patrząc na Komoruskiego to całkiem możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę i cenzura działa... tak się wstydzi błędów, że posty usuwa pseudodziennikarzyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak. Spiszcie cały inwentarz, budynki i maszyny. A potem czekajcie, aż Donek z min. Sawickim zafundują wam POdatek katastralny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tez takie pytanie w ankicie aby podac czy sie mialo współmałżonka . ludzie nas z domu powyganiaja i z siekiera beda ganiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatek katastralny, kiedyś w Polsce i tak będzie. Ale nie stanie się to prędko najpierw musimy zrobić porządną bazę katastralną (EGiB jest co raz większa, ale ma jeszcze braki) a drugim problem jest brak wymaganej liczby rzeczoznawców(ale oni są już szkoleni więc za 5 lat będzie ich już sporo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanko czy udostępnianie wszystkich danych w ogóle jest zgodne z prawem i czy są w stanie mnie do tego zmusić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz zarobi na mnie 30 zł a ja muszę siedzieć, żeby mnie spisali, za darmo - to jest sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz zarobi, ale i on poświeca czas, tankuje samochód a pieniadze dostanie za 3 miesiace.a taki student skad ma wziac tyle pieniedzy? ludzie są bardzi niemili, robią łaskę, że cokolwiek powiedzą.a z tym czasem to nie przesadzajcie. jak zachodzicie do urzedu to sterczycie nad urzednikami nie pól godziny, lecz tyle ile Wam się podoba.jak jesteście w szpitalu to macie opiekę 24h.więc kazdy ma prace i ja wykonuje. a wam przeszkadza jak ktos na 20 minut do domu wejdzie. najpierw poczytajcie o obowiazku udzielania odpowiedzi a potem się wyzalajcie na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Działoszyn rachmistrze wszyscy są ok oprócz jednego pana który jest nie słowny i nie miły!!!Jak tak można?Umawi się na termin i godzine a po tem nie przychodzi!Ludzie teżpracują i to ciężko a nie o pieprzają się tak jak pan w Ośrodku Pomocy Społecznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kompromitacja dlaczego spis przez intetnet nie mozna sie spisac do konca pazdziernika .wlasnie sie dowiedzialem ,ze jest to dwa tygodnie krocej ,przeciez internet mial pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...