Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za dyskusja, miodzik...Jak 1,5 miliona podpisów o przydział miejsca na multypleksie ignorował Dworak tak samo pomija się w finansowaniu uczelni która wprowadza pruralizm na scenie dziennikarstwa w Polsce. Gdy proponuje się polskim szkołom ideologię "gender " to jest w porzadku, ale jak wychowanie obywatelskie oparte na wartościach najwyższych to już gamoniowi nie pasuje? W Polsce 94% Polaków utożsamia się w większym lub mniejszym stopniu ze swoimi katolickimi wartościami. Więc nie ma nic "zdrożnego" by ta ogromna większość maiał też swoich dziennikarzy. Nie rozumiem tych ideowych kondomów którzy zabraniają finansować uczelnię Toruńską. Wolę tych młodych dziennikarzy, niż pana Wołka Żakowskiego czy Markowskiego, którzy wywołują w normalnie myślącym człowieku tylko wstręd lub odrazę. Ta sama "klika" pozbyła się takich gigantów dziennikarstwa jak Wildstein, bracia Karnowcy, Semka i wielu wielu innych, wyrzucając ich w drugi obieg. Teraz ten 'odrzuconykamień przez budowniczych" staje się kamieniem węgielnym w polskich mediach. I Bogu dzięki, bo mielibyśmy to samo co w EU gdzie już jawnie pisze się o wojnie domowej. Szwajcarski dowódca armi apeluje do obywateli by się sami zbroili. A w Polsce nadal pismaki czekają ....nadal manipulują co wolno dopuścić do czytelnika czy widza a co nie. Jakim to prawem za nas oni to rostrzygają? i to wyuczeni za nasze pieniądze?! Brawo Ojciec Rydzyk, jego uczelnia uczy Patriotyzmu, uczy Uczciwości w podawaniu informacji, co chcecie wiecej? Już to powinno wystarczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarzasty zapomniał jakim draniem jest? Niech poczyta o swoim "rachunku politycznym" wspaniale opisane w "Towarzystwie Lwa Rywina" Siennickiego, kazdemu polecam, bo znów ten burek zaczyna pojawiać się w mediach. Pani Jakubowska odsiedziała już swoje, Czarzasty nie. A już obrazą dla kazdego polskiego katolika jest nazwanie "Kościołem Toruńskim" , bo to jest nic innego jak język nienawiści. Tak tak, ciągle słychać "czarni bracia, sukienkowi, jakiś kosciół, np toruński, mając doskonale na uwadzę by dzielić, różnić, podsycać nienawiść. Ten pan to potrafi, fakt....ale Polacy , bracia nie dajmy się jemu oszukać, bo księża są tacy jakie jest nasze społeczeństwo. To nie urodzeni w Watykanie czy w kosmosie ludziki, ale to są nasi synowie, nasi bracia, jak wychowaliśmy takich ich mamy, więc sami widzicie o co w tej dyskusji chodzi. Państwo nie jest świeckie, bo opiera się na wartościach najwyższych wziętych z Dekalogu! Dlaczego byle syjonista ma nas obrażać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wyczyściłem konto w PKO BP. Skoro stać ich na reklamy z Majewskim, to nie z mojej kieszeni. Czekam co zrobi Crédit Agricole... Na całe szczęście istnieją komórkowe aplikacje, czy PayPal. Płacić bankom za coś co, gdzie indziej jest za darmo?
   
Czarzasty zapomniał jakim draniem jest? Niech poczyta o swoim "rachunku politycznym" wspaniale opisane w "Towarzystwie Lwa Rywina" Siennickiego, kazdemu polecam, bo znów ten burek zaczyna pojawiać się w mediach. Pani Jakubowska odsiedziała już swoje, Czarzasty nie. A już obrazą dla kazdego polskiego katolika jest nazwanie "Kościołem Toruńskim" , bo to jest nic innego jak język nienawiści. Tak tak, ciągle słychać "czarni bracia, sukienkowi, jakiś kosciół, np toruński, mając doskonale na uwadzę by dzielić, różnić, podsycać nienawiść. Ten pan to potrafi, fakt....ale Polacy , bracia nie dajmy się jemu oszukać, bo księża są tacy jakie jest nasze społeczeństwo. To nie urodzeni w Watykanie czy w kosmosie ludziki, ale to są nasi synowie, nasi bracia, jak wychowaliśmy takich ich mamy, więc sami widzicie o co w tej dyskusji chodzi. Państwo nie jest świeckie, bo opiera się na wartościach najwyższych wziętych z Dekalogu! Dlaczego byle syjonista ma nas obrażać?
  Nie ma światopoglądu świeckiego, nie ma, albo jest się człowiekiem wierzącym, albo nie....a nie ma neutralności! To grupka "mądralin " po wymordowaniu Wandei tak sobie wymyśliła, by mord na katolikach, przyjąć jako obywatelską powinność wobec świeckości państwa a nie jako wojnie przeciw wierze i Bogu. Na tej ideologi mamy zbudowany układ całej Unii. A co postawiono na kłamstwie to jak na piasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że Skasowany został Żalek w pięknym stylu,zaznaczam że Czarzasty nie jest moim idolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mam płacić swoje podatki na toruńskiego belzebuba, żałek to człowiek bez twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Świetny ruch.
   
Trzeba przyznać że Skasowany został Żalek w pięknym stylu,zaznaczam że Czarzasty nie jest moim idolem
  To oni potrafią, pięknie klamać i mącić, ale coś zbudować, ruszyć ludzi by coś z siebie dali, tego "czerwone pająki" nie potrafią. Dziwne ze RM się i tak utrzymuje, przecież przez 25 lat mieli zmasowany atak propagandy komuno, liberalno, żydowski....Gdybyśmy takich mieli ministrów jak O. Rydzyk to dawno bu już nikt za "chlebem" z Polski nie wyjeżdżał a 87% maturzystów widziałaby powody by nie opuszczać Polski. Napisałeś "skasowany" za prawdziwe słowa? Bo nie pojmuję , o ile jesteś przeciwnikiem Polski, patriotyzmu, dumy z naszej historii dumy z naszej polskości że tak to określiłeś? Dla mnie Czarzasty to taki sam "sort" jak Michnik, jak Geremek (co krzyczał z EU ...jak ja nienawidzę ten naród) jak Schulz czy nas tak kochający Gross ze aż ziomkowie niemieccy go chwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
   
dlaczego mam płacić swoje podatki na toruńskiego belzebuba, żałek to człowiek bez twarzy
  Bo płacisz na uczelnię, Ojciec Rydzyk to zakonnik, nawet sutanna czy habit nie należy do niego, nie zapisze "pociotkom" nie rozda na q....nie przepije, ale pozostawi wszystko polskim dzieciom, naszym dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo płacisz na uczelnię, Ojciec Rydzyk to zakonnik, nawet sutanna czy habit nie należy do niego, nie zapisze "pociotkom" nie rozda na q....nie przepije, ale pozostawi wszystko polskim dzieciom, naszym dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
  Widzę Audika A4 takim moja zona jeździ do pracy...co za rewelacja? A gdzie Maybach? Znów ślina się nie przyczepiła? Widzisz jak mocny jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy drodzy bracia, nie dajmy się oszukiwać byle nienawiści, byle małostkowości. Bądźmy dumni z Polski, Naszego Koscioła Katolickiego, z Ojca Rydzyka też.....Cała Europa zaczyna nam zazdrościć, francuzi  i niemcy chcą się przeprowadzić własnie do Polski, gdzie w miarę już staje się normalnie.....Bo PiS jest normalną prawicową partią , po raz pierwszy Polacy są u naszych rządzących na pierwszym miejscu. I to tak boli tych z donalszczyzny, michnikowszczyzny oraz wilczych dołów...Gdyby rzadzący o tym zapomnieli to wybierzemy innych, ale na razie jest dobrze, wszystko idzie w dobrym kierunku, a za parę lat Polska stanie się tym co opisała błogosławiona Wanda Malczewska, tym co zapowiadał Jan Paweł II, staniemy się iskrą nadzieji dla całej Eu i zapalimy świecę w tej moralnej ciemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Widzę że bardzo nienawidzisz Ojca Rydzyka wstawiając takie zdięcia. Odważ się  podyskutować. Bo to głupie co robisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Widzę że bardzo nienawidzisz Ojca Rydzyka wstawiając takie zdięcia. Odważ się  podyskutować. Bo to głupie co robisz.  
Mówisz i masz. Element dyskusji w opisie zdjęcia. Z tą nienawiścią nie masz racji. Wierzę w to, co nauczał Jezus Chrystus i kocham Polskę, w odróżnieniu do ojca magistra, doktora, dyrektora....  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz i masz. Element dyskusji w opisie zdjęcia. Z tą nienawiścią nie masz racji. Wierzę w to, co nauczał Jezus Chrystus i kocham Polskę, w odróżnieniu do ojca magistra, doktora, dyrektora....  :lol:  :lol:  :lol:
  Do tej pory daliśmy radę , damy i teraz. Tym bardziej ze już Eu widzi w nas ratunek, chociaż jeszcze nie jej politycy. Dowódzca wojsk szwajcarskich zapowiada w Unii wojnę domowa i prosi by szwajcarzy się już zbroili.  Więc ja też napiszę , Polacy rodacy, zawsze obcy starali się nas różnić, zawsze chcieli nam "pomagać" wzywani przez naszych zdrajców. jak nie w 1792 targowiczanie to komuniści dzisiaj, nie dajmy się im ogłupić. Polska to wazniejsza sprawa niż koryto za którym kwiczy stary układ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol:  :lol:  :lol:
Sprytny biznesmen i bardzo inteligentny, a takich w sumie warto wspierać . To , że wykorzystuje pewien mechanizm nauki "utopii" głoszonej przez śp.geniusza Chrystusa,  to nie należy mu mieć za złe. WIADOMO WSZAK -JAK ŚWIAT ŚWIATEM MĄDRY BĘDZIE PANOWAŁ NAD GŁUPIM ,BO TYCH PIERWSZYCH SĄ JEDNOSTKI, A TYCH DRUGICH...JUŻ MILIARDY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara, którą wyznaje pisowski kościół jest mi obca. Kult bożków jest mi obcy. Ilu z was tzw. katolików i najlepszych Polaków, obchodzi miesięcznice śmierci Jana Pawła II, własnych rodziców lub dziadków? HERETYCY, HERETYCY, PO TYSIĄCKROĆ HERETYCY MACIE SWOICH BOŻKÓW. SĄD BOŻY WAS NIE MINIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300ml durakom ni przeszkadzało na Muzeum Żydów. przeszkadza 20ml na uczelnie polską o.Tadeusza, nie przeszkadzały pieniądze na PAN gdzie wąska grupa niby profesorków uczyniła sobie z dotacji publicznych milionowe dochody z grantów które nic gospodarce polskiej nie dawały Durakom nie przeszkadza ganiający z falusem po ulicach za nasze podatki nijaki Pietrasiewicz. To chyba taka natura terażniejszych targowiczan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...