Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sport > Motor przegrał z Widzewem

Utworzony przez Lublinianka, 2 sierpnia 2008 r. o 20:19
Dla mnie to co sie dzieje na meczach jest brakiem jakiejkolwiek kultury, oczywiście chodzi mi o tzw."kibiców", zachowujecie sie gorzej niż bydło, a policja zamiast zrobić porządek to bawi się z wami. Dla mnie to poprostu nie mieści się w głowie co na tych meczach, bądź po wyprawia się. Jest to dla mnie ogromnym szokiem jak wy się zachowujecie, jesteście dla mnie pustakami którzy nie potrafią kibicować. Polskie prawo powinno się zmienić, powinno być surowsze, powinny być wyższe kary, to może te bydło uspokoiłoby się. Dziwie się strasznie, że to nikomu nie przeszkadza że jeszcze nikt się za to nie wziął, bo to co się dzieje na meczach bądź po meczach to jest tragedia. Nie wiem po co wy „kibice” przychodzicie na mecze, wyżyć się na policjantach bądź kibicach z drugiej drużyny. Nie myślicie o tym że możecie kogoś zranić, przecież każdy ma jakąś rodzinę, jakiś bliskich. Tak ciężko to zrozumieć? Czuję obrzydzenie do was pseudokibice. jesteście gorzej niż stado bydła, policja, władze zbyt się z wami bawią, powinny być drastyczniejsze środki na zwalczanie tego typu marginesów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to co sie dzieje na meczach jest brakiem jakiejkolwiek kultury, oczywiście chodzi mi o tzw."kibiców", zachowujecie sie gorzej niż bydło, a policja zamiast zrobić porządek to bawi się z wami. Dla mnie to poprostu nie mieści się w głowie co na tych meczach, bądź po wyprawia się. Jest to dla mnie ogromnym szokiem jak wy się zachowujecie, jesteście dla mnie pustakami którzy nie potrafią kibicować. Polskie prawo powinno się zmienić, powinno być surowsze, powinny być wyższe kary, to może te bydło uspokoiłoby się. Dziwie się strasznie, że to nikomu nie przeszkadza że jeszcze nikt się za to nie wziął, bo to co się dzieje na meczach bądź po meczach to jest tragedia. Nie wiem po co wy „kibice” przychodzicie na mecze, wyżyć się na policjantach bądź kibicach z drugiej drużyny. Nie myślicie o tym że możecie kogoś zranić, przecież każdy ma jakąś rodzinę, jakiś bliskich. Tak ciężko to zrozumieć? Czuję obrzydzenie do was pseudokibice. Żeby przynajmniej „kibice” Motoru byli normalni, jesteście gorzej niż stado bydła, policja, władze zbyt się z wami bawią, powinny być drastyczniejsze środki na zwalczanie tego typu marginesów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agness napisał:
Dla mnie to co sie dzieje na meczach jest brakiem jakiejkolwiek kultury, oczywiście chodzi mi o tzw."kibiców", zachowujecie sie gorzej niż bydło, a policja zamiast zrobić porządek to bawi się z wami. Dla mnie to poprostu nie mieści się w głowie co na tych meczach, bądź po wyprawia się. Jest to dla mnie ogromnym szokiem jak wy się zachowujecie, jesteście dla mnie pustakami którzy nie potrafią kibicować. Polskie prawo powinno się zmienić, powinno być surowsze, powinny być wyższe kary, to może te bydło uspokoiłoby się. Dziwie się strasznie, że to nikomu nie przeszkadza że jeszcze nikt się za to nie wziął, bo to co się dzieje na meczach bądź po meczach to jest tragedia. Nie wiem po co wy „kibice” przychodzicie na mecze, wyżyć się na policjantach bądź kibicach z drugiej drużyny. Nie myślicie o tym że możecie kogoś zranić, przecież każdy ma jakąś rodzinę, jakiś bliskich. Tak ciężko to zrozumieć? Czuję obrzydzenie do was pseudokibice. Żeby przynajmniej „kibice” Motoru byli normalni, jesteście gorzej niż stado bydła, policja, władze zbyt się z wami bawią, powinny być drastyczniejsze środki na zwalczanie tego typu marginesów społecznych.
I to się właśnie nazywa sztuczne sterowanie opinią publiczną,ale czy nie jest głupotą pisanie dwóch postów o dokładnie tej samej treści jeden po drugim pod różnymi nick'ami? Weź się babo zastanów nad sobą najpierw. Inna sprawa że częściowo się zgadzam z Twoją opinią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę się że jestem kibicem Motoru i że byłem na meczu Motorowcy sami zaatakowali Widzewiaków a póżniej uciekali w popłochu tratując się nawzajem wstyd na całą Polskę uciekać u siebie ciekawe gdzie była Banda Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"" na trybunach doszło do bójek między sympatykami obu zespołów."" tak konczy się artykuł . Jakich sympatyków pytam????!!!!!!!!!! tam powinno być deb***i,popaprańców,idiotów,wreszcie śmieci. bo na pewno nie sympatyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska się śmieje Motor spier***a u siebie - tak śpiewali kibice Widzewa. to po pierwsze. a po drugie. przecież to była ewidentna wina policji, która już na początku meczu powinna odgrodzić od siebie kibiców obu drużyn, a zrobiła to dopiero po bijatykach. jak komentują to kibice, cytuję: oni lubią jak się między sobą napier***amy, mają wtedy ubaw i dlatego tak późno wkraczają do akcji. ot i cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co teraz zrobi urzad miasta,Pan Prezydent?...a wyborcy maja w pamieci ta zamknieta ulice prawie caly dzien ... Niech wrescie powiedza ze nie daja sobie rady z kibicami bo chyba teraz prawo naklada duze kary za to nawet ze sie zakrywa twarz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem WIDZEWA z pólnocnej Lubelszczyzny i nie chodzi mi o to aby komuś takiemu jak prezydent Lublina dopiec. Ale tego przerwania meczu i bijatyk można było w bardzo prosty sposób uniknąć. Należy zapytać komu podlegała odpowiedzialna za bezpieczeństwo osoba. To była fuszerka, ewidentna. Kobice Motoru najpierw zaatakowali, a później uciekali. Mogliśmy śpiewać "Polska się śmieje, Motor sperdala u siebie". Ja na waszym miejscu domagałbym sie konsekwencji personalnych. I to nie tylko w policji, ale także wśród ludzi prezydenta. To obciąża także jego urząd, i tym samym jego samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy tradycyjnie przywitali się ze sobą, nastepnie z policją na otwarcie sezonu i dalej juz było spokojnie. Ale coś tu jest nie tak. -Cały dzień zamknieta ulica. Jak by nie wiem o jakie wydarzenie chodziło. A w necie czytam: -widzów 3 000. To co by się działo przy 6-8 tyś? Kiedy wreszcie ten remont?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kibicach nie ma co pisać bo ten mecz pod względem kibicowskim to jedna wielka porażka Motoru.policja na tyle godzin zamknęła ulice a nie potrafiła zabezpieczyć imprezy.sami nalegali aby Widzew dostał 500 biletów a weszło ich ok 1000.kto pozwolił na wyważenie bramy i swobodne przemieszczenie sie kibiców przejezdnych po stadionie.gdzie była wtedy ochrona i policja?przy dobrze zabezpieczonej imprezie nawet przy najbardziej agresywnych kibicach nie dochodzi do awantur.a w Lublinie jak zwykle amatorka.napewno zamkną stadion.policja będzie sie cieszyć bo od dawna wiadomo że szukają byle pretekstu do przełożenia meczu.Motor jako klub dostanie kary a osoby odpowiedzialne za zabezpieczenie imprezy raczej nie poniosą żadnych konsekwencji.dopóki nie będzie nowoczesnego stadionu i nie zmieni się myślenie oraz podejście do wykonywania swojej pracy przez osoby odpowiadające za bezpieczeństwo dopóty będzie tak jak jest.gorzej juz być nie może i wierze że będzie juz tylko lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO WIDZEW RTS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...