Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sportowcy nie są od bojkotowania

Utworzony przez Moskwa, 5 sierpnia 2008 o 06:38
Ja dzialacz Wam to mowie!!! No sam to pojade bo choc czynnym sportowcem nie jestem to przeciez nie wypada zeby sportowcy byli bez swojej reprezentacji. Moze dzieki temu, jezeli nie medale to choc jakiegos inwestora przywieziemy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sportowcy nie są od bojkotowania - fakt! Ale politycy i marszałkowie jak najbardziej. Jadąc tam marszałek po prostu albo daje się kupić zbrodniarzom i bardzo dobrze o tym wie, robiąc to z premedytacją........ ALBO Albo dokona jakiegoś aktu protestu. No to czekamy panie marszałku! Inaczej to tylko wstyd, hańba i dyshonor! Sportowiec nie wybiera kraju w którym ta banda z MKOl-u organizuje Igrzyska, ale już kibic typu marszałka NIE MUSI tam jechać. Ale chce. Vide, jak wyżej... Będziemy obserwować doniesienia z Pekinu panie marszałku, od nich zależy kim pan się okaże.... Your choice!
0
Odpowiednio duza suma pieniedzy przycmi kazda, nawet najbardziej szczytna idee...a pan marszalek chetnie zrobi sobie egzotyczna wycieczke...
0
Mam pytanie do marszałka.czy sportowcy to ludzie bezideowi nie myslący,którym w głowach tylko sport,szmal i nic więcej.Jak pan może byc na tak wysokim stanowisku i miec takie prymitywne poglądy???????/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: