Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W górę rzeki? Przecież oni zawsze prądem płyną. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta gumofilcowa partia miłośników wszelkich stołków w górze rzeki w końcu się utopi dla dobra Polski!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwik, kwik, kwik, kwik kwik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nic nie pomoże koryto zabrane, jeszcze hetman z kosiniakiem pokwikuje, ale kwik coraz bardziej mało słyszalny. Jak niby chłop mógł się bratać z PO a teraz pokwikują jeszcze przy Pierdu z tego nawet byk się śmieje KWIKU,Kwiku ,kwiku ,kwi k ..............i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetny pomysł, jak każdy pomysł PSL: patrz lotnisko Niedźwiada, już zbieram na kajak żeby dotrzeć do źródeł Nilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Redakcja nie koduje takich artykułów? powinna być płatna prenumerata :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba widzą, że ciężki będzie ten kurs-POd prąd, ale ze światełkiem w tunelu. (Niestety, to światełko jest od pędzącego POndolino)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy pakować się i na wieś obornik rozrzucać. Tam wasze miejsce zielone arbuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już na szczęście koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki z PSL pora wynieść sztandar i wypłynąć w odmenty zapomnienia z chwilowymi błyskami fleszy przy okazji śledztw prokuratorskich z wasze krętactwa i przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetman nierobie do gnoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już na szczęście koniec.
Daj Ci Boże zdrowia Dobry Człowieku - miód na moje patriotyczne serce wlałeś. Dziękuję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo miłe spotkanie w gronie rodzinnym. Szczęść Boże całej PSLowskiej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać. PSL, Bóg, honor, ojczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już schyłek tej faryzejskiej partii.Stefaniukowi należało pogratulować osiągniętych profitów ,a nie pracy.Nie wygląda mi na przepracowanego,jak każdy z tej partii.Czas wrócić do korzeni,czyli do solidnej pracy,ale pod strzechę.Cała wieś została oszukana przez podpisanie wyjatkowo niekorzystnego układu akcesyjnego do UE przez Kalinowskiego.Zachłysnęli się w imię własnych gumo filcowych korzyści.Kiedy im zabiorą wszystkie stołki w agencjach,powiatach i kuratelę straży, skończa się korzenie zielonych cwaniaków.!!! I oni się jeszcze łamią opłatkiem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL zawsze z rolnikami. Prawdziwi rolnicy zawsze z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiele osób było na tym spotkaniu. Po co wynajmować było tak ogromną salę? Puste trybuny!!!!!!!  Wszyscy zmieściliby się w większej sali lekcyjnej. Nie jestem sympatykiem żadnej partii, ale specyficzne metody pslowskie w polityce każdy nawet zupełnie nie interesujący się polityką potrafi szczerze i obiektywnie ocenić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jak Feniks powstanie nawet z popiołu, ja i większość w to wierzymy. nie zniszczyli czerwone khmerki, buraki z samoobrony, lewaki z PO faryzeusze pisowskie razem z Balbiną i jej kotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miła uroczystość w miłym towarzystwie. PSL ma klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandary wyprowadzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...