Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa księdza profesora KUL wraca do sądu

Utworzony przez podatnik, 6 września 2010 o 18:44
Broda mędrcem nie czyni tak i w tym przypadku fakt przynależności do kleru nie jest podstawą do uznania ze jest niewinny. Podobno księża to osoby zaufania publicznego a zachowanie tego przedstawiciela kleru pokazuje wyraźnie że czuje sie osobą ponad prawem więc jak mu ufać. To ze poucza innych nie oznacza że jest poza podejrzeniamji i to on powinien odpowiadać za naruszanie uczuć religijnych bo pdważa zaufanie do kapłanów. Dla porządku powinien mieć podwyższoną kwotę grzywny a że zwiększa koszty odwołaniami to nimi tez powinien być obciążony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za wcześnie na osądy. Poczekaj na wyrok. Czyżbyś chciał zastąpić sędziego???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Heh, poprostu ten ksiadz niezle zna sie na rzeczy i całkiem niezle radzi sobie z prawem i potrafi sie bronic tak jak prawdopodobnie kazdy z nas by to robił na jego miejscu. To że jest ksiedzem nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia, ani to nie pogarsza jego sprawy ani nie polepsza.
podatnik napisał:
Dla porządku powinien mieć podwyższoną kwotę grzywny a że zwiększa koszty odwołaniami to nimi tez powinien być obciążony.
No to by była faktycznie nierównośc wobec prawa i stawianie "poza" prawem na które sie tak oburzasz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i będzie znowu więzienny dylemat a warto było zapłacić mandat i mieć święty błogi spokój. Amen
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policjanci mieli szczęście. że yo nie był biskup Józef Michalik. Policjanta z Ustrzyk kazał wyrzucić z pracy i wsadzić do więzienia, za ten że "bezczelnie" go zatrzymał i zwracał się do niego per "Proszę Pana" Jeśli nie wierzycie, to wpiszcie sobie w google: "mściwy książę kościoła"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policjanci mieli szczęście. że to nie był biskup Józef Michalik. Policjanta z Ustrzyk kazał wyrzucić z pracy i wsadzić do więzienia, za to że ten "bezczelnie" go zatrzymał i zwracał się do niego per "Proszę Pana" Jeśli nie wierzycie, to wpiszcie sobie w google: "mściwy książę kościoła"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cała nadzieja w SLD , Napieralsiu trzymaj sie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czarna zaraza myśli że jest bezkarna a tu psikus..te tytuły uczelniane są gówno warte bo kierunki studiów na kulu związane z religią są specjalnie tworzone dla takich matołów jak ten..jebać eunuchów:P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miałem kiedyś dziewczynę z niska:)była niezłą d.... ale nawróciła się pod wpływem jednego pseudo kleryka:P na wsi liczy sie tylko opinia sąsiadów, nie można być sobą)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bezczelny klecha !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W państwie wyznaniowym klecha jest ponad prawem i sytuacja ta jest tego przykładem. Osoba ta nie nadaje się na księdza ani na wykładowcę z zakresu prawa. Ten człowiek łamie prawo, a naucza czegoś innego. Jest to postawa schizofreniczna tak charakterystyczna dla stanu duchownego. "Róbcie tak jak wam mówię, a nie tak jak ja robię!!! "Szczęść Boże.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A do nóg paść, szaty całować, czołem bić w ziemięa swoimm plugawym wzrokiem nie patrzeć na świętego człowieka.Toż to KSIĄDZ.PROFESOR. Niestety, tak to wygląda z punktu widzenia kleru. Kościół katolicki dla wielu z nich zatrzymał się w Średniowieczu i najlepiej, żeby w nim został. Są oczywiście wyjątki, nawet wśród biskupów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koniec panowania Kościoła, czasy się zmieniły, powinien iść do paki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za samo to,że z KUL-u powinni mu dojebać ! A że ksiądz to potrójnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz wymierzyć "świętej krowie" 20tys grzywny. Za ewidentne naruszenie prawa, za usiłowanie wprowadzenia w błąd i próbę poniżenia sądu, za pomówienia w stosunku do policjantów, za bezczelność i butę, za pieniactwo i obrażanie uczuć religijnych. POWINIEN BYĆ WZOROWO UKARANY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przekonuję się że, w tym dzienniku wschodnim komentarze piszą dawni milicjanci ubecy i inna wszelka lewicowa swołocz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego tacy jak on mogą lawirować w prawie? Jest winny Mozglewski i kropka! Dlaczego prawo nie jest równe dla wszystkich? http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/kosciol-a-spoleczenstwo/ocen-ksiedza/ks-dr-hab-artur-mezglewski-jest-swieta-krowa-czy-pirat/1
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAK MOŻNA KARAĆ ŚWIYTEGO CZŁOWIEJKA WSTYDZTA SIE DO PIEKŁA PÓJDZIETA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sąd Rejonowy w Nisku nie przeprowadził żadnego postępowania dowodowego. Ograniczył się jedynie do przyjęcia zeznań policjantów. Nie sprawdził nawet dokumentacji służby. Nie przeprowadził nawet badania radaru. Nie zauważył nawet, że w aktach sprawy - nie wiadomo dlaczego - policjanci wskazują dwa różne radary. Nie sprawdził nawet, którym radarem dokonano pomiaru i czy w ogóle jakikolwiek pomiar został dokonany. Sędzia Krzysztof Dembowksi zrobił widowisko dla prasy i zszargał opinię być może niewinnego człowieka. Dziennik Wschodni publikuje już koleny materiał, ale do tej pory żaden z redaktorów podobno nie zapoznał się z aktami sprawy. Do tej pory gazeta nie dała możliści przedstawienia swojego stanowiska księdzu profesorowi. Dziennik Wschodni ponadto odmówił opublikowania sprostowania zainteresaoowanemu. A warto wiedzieć o tym, że według jego wyjaśnień policjantka, która zeznała w sądzie, że namierzyła prędkość jego samochodu nawet nie miała radaru w ręce.... Warto poczytać, co pisze na ten temat www.stalowka.net P.S. Wartałoby zbadać jakie są powiązania gazety Dziennik Wschodni z Policją i w czyim interesie gazeta ta działa. Bo zdaje się, że nie w publicznym...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: