Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź jak głosowały powiaty: PO bierze Lublin, Chełm i Biała Podlaska, PiS - Zamość

Utworzony przez ~wyborca~, 8 czerwca 2009 o 11:11
To niech dalej PO ładuje kasę w Zamość
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hehe, powiat biłgorajski - PiS i wszystko w temacie
0
powiat Lubartowski- PIS i wszystko jasne ...- żenada=(
0
co ładuje raczej PO obniżyła na NIE WIERNĄ PROWINCJĘ POPIERAJĄCĄ PIS Blisko mnie mieszka Ryba PO nie ma głosu ale ludzie na nią oddają głos nadal kiedyś PiS u mnie wygrał to była wysoko zaszła a Rybka w jeziorku pływa ....
0
Zbigniew Ziobro przegrał w Krakowie, na prowincji, na wsiach. Tam mieszka drugi gatunek ludzi - komentuje Stefan Niesiołowski kurcze i to jest Chadecjaaaaa chrześcijanin wiecej nie komentuje
0
Ludzie, nauczcie się pisać po polsku a jak nie macie sposobności na doszkolenie, to proszę !! nie zabierajcie głosu na forach.
0
dzieki panu Rydzykowi oraz jemu podobnym klechom kaczory zgarnely naiteligntniejszy elektorat w Polsce (ten sam ktory poprzednio glosowal na Samoobrone) Tera to sie bedziem w Swiecei liczyc i z nami tyz sie bedo liczyc. Niech zyja niewymiarowi bracia!
0
bardzo yntelygentny wywód, że też taki geniusz się jeszcze na Lubelszczyźnie uchował;-) Jedź do stolycy robić karierę w propagandzie:-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: