Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - odpowiedzi, pytania, test, arkusze

Utworzony przez gg, 8 kwietnia 2010 r. o 08:38
nie wiem jaki jest ten test ale słyszałam od swojej siostry że musiała nocami kuć żeby dostała jakąś pozytywną ocenę a przy tym musiała pod pijać sobie tigera XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piszę test w tym roku. Bardzo dużo ćwiczę i rozwiązuje testy. Od dyrektorki dostaliśmy godzinę tygodniowo na przygotowania, nasza pani "wycina" nam z testów zadania tekstowe i roimy je na lekcji. Akurat złożyło się, że mieliśmy zadanie 25 z sprawdzianu szóstoklasisty 2010. Zapamiętałam tekst i napisałam o jakimś komputerowcu, który ma swoją firmę. DOSTAŁAM MAXA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam ten test i miąłam 40 pkt ;] . w 11 jest lód ! a każda odpowiedz np. 1a to w całej polsce był pies ! bo na tym polegają testy krajowe :pp ! powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...