Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010: odpowiedzi, test, arkusze, pytania

Utworzony przez Katarzyna, 9 kwietnia 2010 r. o 14:20
Jestem uczennicą klasy 6. W większości testów w zadanie: 15. Boisko ma kształt prostokąta o wymiarach 45 m i 90 m. Ile metrów kwadratowych ma to boisko? A. 4050 B. 2025 C. 270 D. 135 Poprawną odp. była odp. A., ale w niektórych testach koleżanki powiedziały, że w zadaniu jest błąd, ponieważ poprawna odpowiedź A. zamieniła się z odp. D. i 135 zamieniło się miejscami z (poprawną) 4050. Czy to problem? Jakie są tego konsekwencje? Jeśli jakiś nauczyciel to zobaczy proszę o odp. Będę codziennie odwiedzać forum. Proszę o odp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Kasiu sa inne odpowiedzi zeby ,jak chce sie komus podpowiedziec to on ma inna kolejnosc poniewaz zrobiono tak zeby wiesz nie mial ktos punktu tak mowili nauczycielle ja tez jestem w 6 klasie Rozumiesz mnnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale odpowiedzi czyta komputer i uzna 4050 D. za złą, a 4050 A. za dobrą i chciałam się dowiedzieć czy w innych szkołach też tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez tak mialam .. dowiedzialam sie ze sa 3 grupy i tego nie sprawdza komputer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia! Żal!!!!!!!!!! NOOOOOOOOOOOOOOOOBKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...