Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez AS, 4 kwietnia 2013 r. o 09:15
"dziewczyna z 6 klasy " poprawna odpowiedz to sobota, ja zaznaczyłam czwartek bo mi tak wyszlo z obliczen ale i tak mam zle bo mialam niecałe 10 min. na zrobienie zadan z matmy i z polaka bo zastanawialam sie nad tym zadaniem ale jak tak pisze to raczej prawda ;D pzdr. ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko jest dobrze i będzie mniej więcej 35 ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 drzewek i 37 historycznych książek a litrów wody ile spadło to 4760l mi tak powychodziło a mam z matmy 6 juz od 4 klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja liczę na jakieś około 32-35 pkt. Według mnie test był bardzo prosty w porównaniu do tych, które pisałem razem z moja klasa próbne. Zamknięte zadania mam co najmniej 18/20 bo 2 odp nie pamiętam. Otwarte z matematyki mam wszystkie dobrze A otwarte z polskiego były też bardzo łatwe w liście podałem książkę "Ten Obcy". Nawet nauczyciele w mojej szkole mówili, że test był najłatwiejszy od jakiś 5 lat!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to troche nie sprawiedliwe ten sprawdzian był trudniejszy, od tych z poprzednich lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie był dużo łatwiejszy niż próbne Szczerze mówiąc spodziewałam się tródniejszego .; p Ale nie oczekuje że odrazu będę miała jakieś 35pkt. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzian był łatwy.Z pewnością będę miała kilka błędów. NAWET NIE BYŁ POTRZEBY OŁÓWEK ANI CYRKIEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi w gazecie w większości nie zgadzają się z odpowiedziami na www.edukacja.pl Wprowadzacie ludzi w błąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że sprawdzian był na wysokim poziomie. Dla mnie był łatwy . Jedynym minusem był czas - 60 minut. Ale uważam , że wynik będę miała dobry. Życzę powodzenia dla innych szóstoklasistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol co to jest???? Jakie latwe . Sadze ze szostoklasisci sobie dobrze poradzili B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol co to jest???? Jakie latwe . Sadze ze szostoklasisci sobie dobrze poradzili B)
nom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to troche nie sprawiedliwe ten sprawdzian był trudniejszy, od tych z poprzednich lat. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Bo co roku są trudniejsze - tak przynajmniej powiedziała moja pani 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty dostępne na stronie : 9az.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 zadanie jest źle powinien być czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 27 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...