Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2013: Odpowiedzi, pytania, co było na teście?

Utworzony przez Karolina, 4 kwietnia 2013 r. o 11:29
A w tym z rodzeństwem nie powinno być w czwartek ? ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO wszystko źle ?! 5 pkt z 20 hahaha zobaczymy jak matematyka i polski... kurde fajnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyka była bardzo prosta. Właśnie, czy w tym zadaniu z Jurkiem coś zostało źle podane??? Niby poprawna odpowiedź to d)sobota ale ja zaznaczyłam chyba czwartek. List prosty, gorsze uzasadnienie. Ogólnie test był prosty, będę miała ok.35p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło że czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laleczka napisał:
A w tym z rodzeństwem nie powinno być w czwartek ? ;p
Powinien być czwartek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Matematyka okropana obliczanie pól, ale polski ładwiejszy już by nie mógł Jakoś sobie poradziłam ... ufff
pola były najłatwiejsze może powtórz tabliczk ę mnożenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
Kórcze w sumie to odpowiedziałem dobrze tylko na dwa pytania. Ciekawe czy będzie morzna poprawić.
Nie będzie można. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a w zadaniu z jurkiem nie miało być czwartek???!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cichy napisał:
mi wyszło że czwartek
Mi też .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 12 jest B (czwartek)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w miare w miare ale nerwy robią swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło ,że w piątek , i tak powinno być bo u nas kazdy tak zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze zadanie to d ma być A Przy zmywaniu itp. czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
treść 12 zadania jest zła!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się wydaję, że to z Jurkiem jest źle. To napewno był czwartek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był 4 razy łatwiejszy niż się spodziewałam. Polski w miarę łatwy, matma też. Szacuje 30 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być Czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski łatwiejszy, a z matematyki mam tylko 2 zadania dobrze : ) w tym 3 musiałam się pomylić przy dodawaniu, ale chyba 35 będzie : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e. Na pewno mam te pola źle, ale to przez moją głupotę. -,- Może mi ktoś powie ile punktów jest urywane, jeśli rozwiązałam to tak: Te dwa takie same paski dobrze policzyłam, ale nie odjęłam 3 cm od tego 5,5 no i cały wynik mi się potem posypał. Przecież mi nie odejmą całych 4 punktów. I jeszcze dwóch zamkniętych nie jestem pewna, jak ja tam napisałam. Ogólnie, myślałam, że bd łatwiejszy, bo według mnie próbny był 1000 razy łatwiejszy i na nim miałam 39. Żebym miała 35 to będę szczęśliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym roku matma była wyjątkowo łatwa, może sie uda na 35pkt, czego każdemu życze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...