Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. Odpowiedzi, arkusze, test (sprawdź)

Utworzony przez kokon, 1 kwietnia 2014 r. o 08:22
No to źle Ci wyszło :/ Powinny wyjść 4 jogurty...
mi też wyszły 4 jogurty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wyszło w tych stołach 116 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by było 1,5 godz to bym się tam zanudził ja skończyłem 15 min przed czasem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzian nie był zbyt trudny, ale nie łatwy... życzę dobrych wyników!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by było 1,5 godz to bym się tam zanudził ja skończyłem 15 min przed czasem 
Jakby było 1,5 godziny nie musiałbyś się nudzić. Mógłbyś przecież wyjść przed końcem czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my zaczeliśmy o 9:09   :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by było 1,5 godz to bym się tam zanudził ja skończyłem 15 min przed czasem 
Lepiej za dużo czasu niż za mało... Ale mi tam starczyło na sprawdzenie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak w tej wadze wyszło 0,8? pls :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba było napisać ogłoszenie? Ja napisałem coś w tym stylu:    Ogłoszenie!           01.04.2014r. o godzinie 14:00 w ZS w Resz---- odbędzie się zbiórka książek i zabawek na loterię. Każdy podarek mile widziany. Samorząd Szkolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi zdecydowanie brakowało czasu. Gdyby było go więcej, to może poszłoby mi lepiej  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc a nauczyciel od matymy moze wstawić pałe jezeli z tego sprawdzianu szóstoklasisty sie pałe dostanie to ona moze wstawić tą pałe do dziennika ?? bo ona straszy ze jak ktos zle napisze to nie zda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Mnie sprawdzian był trudny z powodu takiego, że ja nie jestem zbyt dobra z MATEMATYKI.. I sprawiała mi ona największą trudność.. Może gdybym miała więcej czasu udało by mi się zrobić z matematyki poprawnie zadania. Z matematyki zrobiłam tylko jedno zadanie, które okazało się, że tylko niektóre obliczenia mam dobrze a niektóre źle.. Zaczełam robić też drugie zadanie, którego nie skończyłam z powodu braku czasu.. :( Język polski poszedł Mi o wiele lepiej.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak, Kuba. Masz trzy wagi. Nie pamiętam jakie są prawdziwe wagi tych pojemników. Ale tak:  pusty (0,2kg), ciecz w całym pojemniku (1,4kg) i ciecz wupełniającą połowę (???kg). Musisz obliczyć ile waży ta wypełniona do połowy. Zauważ, że  aby wlać tę ciecz, potrzebujemy pojemnika. Musimy go więc doliczyć pusty pojemnik (0,2kg). Rozumiesz? Więc: do cieczy w całym pojemniku dodajemy tarę (puste opakowanie).1,4kg+0,2kg=1,6kg. Wiemy, że to jest cały pojemnik cieczy+właśnie ten pojemnik. Skoro waga brutto wynosi 1,6 kg, a w niewiadomej to tylko połowa cieczy, musimy podzielić na 2 wagę cieczy. Czyli do 1,4kg : 2= 0,2kg. ALE!!! Pamiętej, że jest jeszcze pojemnik! Więc dodaj: 0,2kg+0,2kg= 0,4kg. Teraz zostaje Ci tylko podłożyć odpowiednie liczby i ćwiczyć!! Ćwicz, Kuba, Ćwicz. Jeśli coś  jest niejasne-pytaj!  :)  ;)  :lol:
Wytłumaczy mi ktoś jak w tej wadze wyszło 0,8? pls :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kuby: Trzeba było 1,6 podzielić na 2 i wyszło 0,8. Jak dla mnie całkiem nieźle, chociaż wolę nic nie mówić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był bardzo prosty i łatwy sprawdzian szóstoklasisty    :)  :P  :D  :lol:  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam wyszlo w tych stolach w restauracji?
Wyszło chyba 116, bo miejsca trzeba było policzyć. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam wyszlo w tych stolach w restauracji?
Wyszło chyba 116, bo miejsca trzeba było policzyć. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypracowaniw takie średnie .matematyka nawet ok.kiedy będzie gdzieś ten test bo nie mogę znaleźć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie sprawdzian był łatwy. Tylko był beznadiejny temat wypracowania :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam po? wypracowanie głupie.co napialiście?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...