Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. ODPOWIEDZI do testu szóstoklasisty

Utworzony przez matematyk, 1 kwietnia 2014 r. o 13:49
Dokładnie!!! Te odpowiedzi są z błędami!!! Kto je napisał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 11 odp.: 0,8kg (1,4-0,2):2+0,2=0,8 Zadanie 12 odp.: C (a=2/2; b=3/2)  Komuś wyszło inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie wlasnie, jakim cudem 0,9?? Jak tak będą się sugerować odpowiedziami przy sprawdzaniu, to uznają dobra odpowiedź za błedną!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie 11: B - 0,8 Pytanie 12: C   Widze ze autora przerosly pytania dla szescioklasistow.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam tylko błąd w tym z mąką :) mam nadzieję na ponad 35 pkt  jak na próbnych :) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12. jest na pewno źle na serio kto pisał te odpowiedzi? Mam nadzieją jednak że najmniej będę miała 34 lub 33 pkt.  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ten test był łatwy. Był akurat na naszym poziomie. Gdy uczniowie przygotowywali się na niego tak jak w SP6 w Pyskowicach(były dwie grupy w klasie 6b, jedna chodziła na godz 9 rano gdy druga miała wf, a osoby z części sportowej miały w czwartki od 7:15 ) nie mieli problemu. Ta szkoła zasługuje na szacunek :) ( ale w klasie 6a też były organizowane takie zajęcia )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zamkniętych zadań miałem 18 punktów.. Na próbnym miałem 20 punktów.. Ale głównie chodzi o to że na próbnym miałem 20 punktów z całego testu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O boże, ludzie, co tak za przeproszeniem sracie?  Co to, robot pisał?  Człowiek.. A człowiek jest zdolny do błędów...       Ktoś napisał że ktoś będzie się sugerował TĄ STRONĄ przy sprawdzaniu testu, może OPERON ? ... Oni mają swoje odpowiedzi i tak dalej, nie sugerują się informacjami z internetu, a internet czasami podaje błędne informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 20 macie źle.Powinno być 28 zł.23 złote zapłaciłaby tylko córka + 5 zł za ojca,który jest przewodnikiem. <_<  
ale ta młodsza córka miała chyba 5 lat a do 7 lat jest za darmo ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 jest źle, bo to nie jest skala powiększająca tylko pomnieszająca!!! ;) A w 11 to trzebabyło 1,4:2+0,2=0,9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie masz racji jest dobże ok bilet ulgowy to 18zł razy 2 bo spowrotem też =36zł dodać 5razy 2 =46 zł.
18zł jest to w 2 strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 też jest źle 0,8 to poprawna odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy twierdzili, że w teście są złe odpowiedzi nie mieli racji, trzeba było się dobrze wczytać...  Ja też tak jak wy z początku myślałam, ale to było błędne.   Trzeba się moooocno wczytywać w tekst i polecenia...   Pozdrawiam  Lucy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oh, przepraszam... Macie racje... Niektóre zadania są tu błędnie zrobione lecz... inne z tych,które nazwaliście błędnymi są jednak poprawne... Pozdrawiam Lu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że rozwiązania pochodzą od jakiegoś domorosłego pismaka. W zadaniu 12 prostokąt B jest w skali 1:1 a mialbyć 1:2 czyli odp. C   W zadaniu 11 powinno by c (1,4 -0,2)/2+0,2 czyli 0,8  (odpowiedź B), ponieważ na rysunku drugim jest POJEMNIK napełniony mąką a nie sama mąka.   Masakra :P Ogolić jajka i di podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu 11, na rysunku 1 jest sam pojemnik, który waży 0,2kg. Na 2 rysunku jest pojemnik (0,2kg) caly napełniony mąką i razem ważą 1,4kg, więc sama mąka waży: 1,4kg-0,2kg=1,2kg Na 3 rysunku jest pojemnik (0,2kg) i połowe mąki z rysunku 2, więc 1,2kg:2=0,6kg. Więc razem pojemnik 0,2kg i połowę mąki 0,6kg ważą 0,8kg!!! Czyż nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wszystko żłe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jeny, wszystko prawie źle, a to zadanie z tą mąką jest jakieś dziwne, ja zaznaczyłem 0.6 i to powinno być dobrze. Pewnie nie zdobede nawet 10 pkt z tych zamkniętych, naszczescie zrobilem opowiadanie, ogłoszenie i 2 zadania z matmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był łatwy tylko było trzeba uważnie przeczytać teksty i zadania  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...